Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shërbime,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shërbime | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:33 Për dasma , Skenderaj

TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

25 Maj 00:26 Të tjera , Skenderaj

Tenda shatora karrika tavolina me qera 044280873

24 Maj 23:37 Për dasma , Skenderaj

TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA 044280873

19 Maj 05:02 Zejtarë/Artizanate , Skenderaj

NGJYRE KNAUF GLET FASADA

16 Maj 03:29 Të tjera , Skenderaj

Aparata kunder lageshtisë me qira☎️

1 EUR

14 Maj 15:28 Të tjera , Skenderaj

Izolim

14 Maj 14:27 Të tjera , Skenderaj

Gesi Izolim

10 Maj 15:45 Të tjera , Skenderaj

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

06 Maj 20:57 Të tjera , Skenderaj

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

26 Pri 08:25 Shtëpiake dhe Pastrim , Skenderaj

Kompania e Pastrimit Lami

26 Mar 20:59 Për kozmetike dhe për flokë , Skenderaj

Inventar per berber

19 Mar 18:12 Shtëpiake dhe Pastrim , Skenderaj

PastrimiDiti

10 Mar 18:01 Të tjera , Skenderaj

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

9 EUR

22 Shk 13:37 Të tjera , Skenderaj

SHATORA TENDA TAVOLINA KARRIKA ME QERA 049 29 86 86

22 Shk 13:28 Për dasma , Skenderaj

Tenda shatora tavolina dhe karrika me qera 044904994

22 Shk 13:26 Të tjera , Skenderaj

Tenda shatora tavolina dhe karrika me qera 044904994

20 Shk 22:10 Të tjera , Skenderaj

Shes duj

2 EUR

06 Shk 16:43 Për dasma , Skenderaj

Shitet Tenda 6x12

06 Jan 14:54 Të tjera , Skenderaj

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

9 EUR

03 Dhj 10:15 Bujqësi dhe rregullimi i oborreve , Skenderaj

Shiten drut

50 EUR

23 Nën 09:55 Të tjera , Skenderaj

Shiten dujt bari 180 duj

2 EUR

19 Nën 11:20 Të tjera , Skenderaj

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

9 EUR

18 Nën 14:53 Të tjera , Skenderaj

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

9 EUR

08 Nën 12:17 Të tjera , Skenderaj

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

02 Nën 17:55 Të tjera , Skenderaj

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

27 Tet 13:19 Të tjera , Skenderaj

PUNOJM ME RRETHOJA. ME SHTYLLA BETONI DHE METALI

04 Tet 23:06 Të tjera , Skenderaj

Zgjidhja për financimin tuaj.

27 Sht 21:25 Të tjera , Skenderaj

Shes Dru

26 Sht 08:45 Të tjera , Skenderaj

HomeFix

18 Sht 21:22 Të tjera , Skenderaj

Shiten dru per dimer : 30€ metra

30 EUR

17 Sht 09:54 Shtëpiake dhe Pastrim , Skenderaj

Kauqa ne shitje 3,3,2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shërbime në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione