Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje muzikore të reja dhe të përdorura në shitje


Paisje dhe instrumente muzikore të reja dhe të përdorura në shitje. Gjej instrumente muzikore si sint, tupana, radio me wifi, piano, kitare, sharki, organo elektrike si dhe paisje muzikore si studio, bas, kasetofon, zmadhues zëri, radio me wifi, piano, mikrofon Aux, radio me wifi, jbl me bluetooth, kasetofon, radio me CD dhe shumë lloje tjera të instrumenteve dhe paisjeve muzikore në MerrJep.com.Sot 17:45 Muzikë , Besianë

Bass

320 EUR

Sot 17:43 Muzikë , Besianë

Bass

380 EUR Price Reduced

Dje 20:29 Muzikë , Prishtinë

DJ-Muzik dhe Zerim me qera

Dje 14:48 Muzikë , Prishtinë

Anker Roav SmartCharge T1

18 EUR Price Reduced

Dje 08:10 Muzikë , Prishtinë

Pllaka - The Beatles 1977

60 EUR

Dje 08:09 Muzikë , Prishtinë

Pllaka - Queen 1981

40 EUR

03 Dhj 20:33 Muzikë , Prishtinë

Klarinet Argjendi

03 Dhj 20:32 Muzikë , Vushtrri

SHITET TUPANI

175 EUR

02 Dhj 13:43 Muzikë , Prishtinë

JBL PULSE 2 NE GJENDJE PERFEKTE

89 EUR Price Reduced

29 Nën 20:45 Muzikë , Prishtinë

Kitarë Flamengo Acustike

60 EUR

28 Nën 09:19 Muzikë , Prishtinë

Anker soundcore mini 2

30 EUR Price Reduced

28 Nën 09:18 Muzikë , Prishtinë

Tiso T10

13 EUR Price Reduced

26 Nën 00:53 Muzikë , Malishevë

urgent shes muzik per kerr 6 mij wat

1 EUR

26 Nën 00:52 Muzikë , Prishtinë

urgent shes muziken per kerr 1350 wat

1 EUR

25 Nën 23:42 Muzikë , Ferizaj

urgent shes muziken per kerr bufer pajqall

159 EUR

22 Nën 18:25 Muzikë , Prishtinë

Korg PA800

700 EUR

22 Nën 18:01 Muzikë , Prishtinë

Na prodaju korg pa800

700 EUR

07 Nën 09:15 Muzikë , Prizren

Mikrofoni Shure beta Glx D2

500 EUR

06 Nën 15:29 Muzikë , Prizren

Shitet mikrofoni Shure beta Glx D2

500 EUR

02 Nën 04:40 Muzikë , Gjilan

Zmadhues

62 EUR

02 Nën 04:39 Muzikë , Gjilan

Blututhe dhe ndegjuese

25 EUR

01 Nën 21:53 Muzikë , Kastriot

Limoni

01 Nën 10:09 Muzikë , Prishtinë

Shes Perforcuesin HDMI SONY

199 EUR

28 Tet 09:06 Muzikë , Gjakovë

Zerim etj.

1 EUR

27 Tet 01:29 Muzikë , Vushtrri

Zvoqnik

80 EUR

27 Tet 01:18 Muzikë , Prishtinë

SHES USB ME TE GJITHA EFEKTET PER MIX& MASTERING

100 EUR

27 Tet 01:00 Muzikë , Prishtinë

SHES PANELA ACOUSTIC

200 EUR

26 Tet 22:23 Muzikë , Klinë

Zmadhus per kerr

100 EUR

26 Tet 18:39 Muzikë , Klinë

Shitet Sinti

350 EUR

25 Tet 11:16 Muzikë , Prizren

Power mate 1000

550 EUR

25 Tet 10:34 Muzikë , Ferizaj

Pajqall

150 EUR

23 Tet 09:52 Muzikë , Prizren

Power mate 1000

550 EUR

23 Tet 05:14 Muzikë , Besianë

Shitet zerimi

500 EUR

21 Tet 09:51 Muzikë , Mitrovicë

zmadhust zeri

150 EUR

20 Tet 20:15 Muzikë , Prishtinë

Sistemi stereo PANASONIC me dy zmadhues

50 EUR

17 Tet 16:06 Muzikë , Prishtinë

Mixeta behringer eurorack ub1222fx

130 EUR

05 Tet 11:25 Muzikë , Ferizaj

Nauman microphone

500 EUR

Shitësit të Besuar
04 Tet 19:10 Muzikë , Prishtinë

Pionner CDJ-Player 3000

8 000 EUR

04 Tet 16:22 Muzikë , Besianë

Piano

40 EUR

27 Sht 21:27 Muzikë , Besianë

Bass

70 EUR


Jeni duke kërkuar instrumente apo paisje muzikore të reja dhe të përdorura? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të paisjeve dhe instrumenteve muzikore me çmimet më të volitshme në treg.


Gjej instrumente muzikore të reja dhe të përdorura


Eksploro gamën e gjerë të instrumenteve muzikore të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron. Gjej instrumente muzikore të ndryshme duke filluar sint, tupana, radio me wifi, piano, kitare, sharki, organo elektrike, violin të markave të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.


Paisje muzikore të reja dhe të përdorura në shitje


Jeni duke kërkuar paisje muzikore? Kërko shpallje për paisje muzikore të reja dhe të përdorura në MerrJep.com dhe gjej paisjen ideale muzikore për ju duke filluar nga studio, bas, kasetofon, zmadhues zëri, sint, tupana, radio me wifi, piano, mikrofon Aux, radio me wifi, jbl me bluetooth, kasetofon, radio me CD me çmimet më të volitshme në treg.


Blej dhe shit instrumente dhe paisje muzikore në MerrJep.com


Shpallje për instrumente dhe paisje muzikore të reja dhe të përdorura nga të gjitha llojet dhe markat e instrumenteve dhe paisjeve muzikore në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për instrumente dhe paisje të ndryshme muzikore dhe zgjedh ofertën më të mirë për piano, kitare, sint dhe shumë paisje tjera muzikore.


Nëse keni instrumente apo paisje muzikore të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për instrumentin apo paisjen muzikore që doni të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e 1.550 shpalljeve për instrumente dhe paisje muzikore të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione