Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Film dhe Muzikë Të gjitha në Viti

Muzikë , 26
Film , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Film dhe Muzikë,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Film dhe Muzikë | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Jan 13:44 Muzikë , Viti

Microphone sennheiser

25 Nën 17:44 Muzikë , Viti

Zërim me bluetooth JBL

1 EUR

10 Gush 19:46 Muzikë , Viti

Shes bas

100 EUR

10 Gush 19:46 Muzikë , Viti

Shes bas

100 EUR

10 Gush 19:46 Muzikë , Viti

Shes bas

100 EUR

08 Gush 00:44 Muzikë , Viti

tarabuk

350 EUR

07 Mar 11:57 Muzikë , Viti

Radio

120 EUR

02 Dhj 23:59 Muzikë , Viti

Shitet Muzika Per Kerr

180 EUR

29 Mar 15:09 Film , Viti

KUSH KA ACCOUNT NETFLIXIT??

999 999 999 999 EUR

30 Nën 22:25 Film , Viti

Shitet projektori

50 EUR

18 Jan 00:47 Muzikë , Viti

Shitet

3 EUR

08 Jan 18:25 Muzikë , Viti

Shitet

2 EUR

10 Dhj 18:44 Muzikë , Viti

Shitet

2 EUR

17 Gush 15:17 Film , Viti

270 CD FILMA

35 EUR

26 Jan 20:52 Muzikë , Viti

Shitet Sinti Korg pa600

899 EUR

25 Jan 12:39 Muzikë , Viti

Shes muziken

110 EUR

13 Mar 23:34 Muzikë , Viti

Hi

11 Mar 09:01 Muzikë , Viti

Shes zushnikt !

28 Nën 13:36 Muzikë , Viti

Ipod 30€

30 EUR

27 Nën 21:28 Muzikë , Viti

Ipod

25 Sht 19:22 Muzikë , Viti

Muzik

29 Maj 03:21 Muzikë , Viti

dj dhe tenda "toni"

28 Maj 07:57 Muzikë , Viti

MP4- Ndrroj me cd per xbox 360

25 EUR

22 Maj 21:03 Muzikë , Viti

dj dhe tenda "TONI"

28 Pri 18:23 Muzikë , Viti

Muzik

130 EUR

08 Mar 15:06 Muzikë , Viti

radi

110 EUR

02 Nën 19:35 Muzikë , Viti

Radia pioner

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Film dhe Muzikë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Film dhe Muzikë | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione