Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:27 Kompjutera desktop , Besianë

Hp 8000 DDR3 4GB

40 EUR

Dje 23:27 Kompjutera desktop , Besianë

Hp i5 4GB 500gb

60 EUR

Dje 23:23 Kompjutera desktop , Besianë

Hp i5 8GB GEN6 128ssd hp22

220 EUR

Dje 23:23 Lap Top/Notebook , Besianë

Gaming i5-4670K 16GB GEN4 hp 24

350 EUR Price Reduced

Dje 23:23 Kompjutera desktop , Besianë

Xeon 16GB 1TB

130 EUR Price Reduced

Dje 23:23 Kompjutera desktop , Besianë

Fujitsu i3 4GB GEN4 16GB

60 EUR

Dje 23:23 Tableta , Besianë

Hp i5 GEN6 8GB DDR4 256SSD Hp 24

200 EUR Price Reduced

Dje 19:41 Kompjutera desktop , Besianë

Hp 4GB Acer 17

60 EUR

Dje 19:37 Kompjutera desktop , Besianë

Dell i3 8GB 250GB

60 EUR

Dje 19:37 Kompjutera desktop , Besianë

Dell 4GB

70 EUR Price Reduced

Dje 19:36 Lap Top/Notebook , Besianë

Hp 4GB 128ssd 160GB HP22

100 EUR

Dje 19:35 Kompjutera desktop , Besianë

Samsung 8GB 17.3

150 EUR Price Reduced

Dje 19:34 Kompjutera desktop , Besianë

hp i5 8GB 500GB

150 EUR

06 Qer 14:39 Kompjutera desktop , Besianë

Pc - Gaming

320 EUR

06 Qer 08:56 Lap Top/Notebook , Besianë

MacBook Air

490 EUR

01 Qer 08:15 Kompjutera desktop , Besianë

Shiten kompjutera komplet 4 copa

250 EUR

29 Maj 16:25 Kompjutera desktop , Besianë

Shitet urgjent pc gaming

2 EUR

28 Maj 19:16 Kompjutera desktop , Besianë

Monitor AOC

200 EUR

28 Maj 18:57 Kompjutera desktop , Besianë

Shes Gaming pc Urgjent

900 EUR

28 Maj 16:28 Lap Top/Notebook , Besianë

lenovo laptop

400 EUR

08 Maj 10:51 Kompjutera desktop , Besianë

Shitet Pc gaming

03 Maj 06:17 Kompjutera desktop , Besianë

SHES PC FULL SET UP I5

450 EUR

28 Pri 23:50 Kompjutera desktop , Besianë

Shtepiz

25 Pri 11:24 Lap Top/Notebook , Besianë

Macbook Pro

110 EUR

14 Pri 17:17 Lap Top/Notebook , Besianë

Dell G5 SE

650 EUR

07 Pri 17:30 Kompjutera desktop , Besianë

Komplet setupi

1 EUR

07 Pri 00:39 Kompjutera desktop , Besianë

kompjuter gaming

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione