Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:34 Lap Top/Notebook , Drenas

Shitet laptopi Asus

30 EUR Price Reduced

Dje 10:34 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo i7 /8gb ram

135 EUR

28 Maj 22:27 Lap Top/Notebook , Drenas

Hdd per laptopa

5 EUR

28 Maj 21:18 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo ThinkPad T560

260 EUR

28 Maj 16:21 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo T460s 14"

230 EUR

28 Maj 16:21 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo T460s 14"

230 EUR

28 Maj 16:21 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo T460s 14"

230 EUR

27 Maj 21:06 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo Thinkpad T460s

199 EUR

26 Maj 14:36 Kompjutera desktop , Drenas

10 Gaming Pc i5

4 200 EUR

05 Maj 21:10 Lap Top/Notebook , Drenas

Shes Loptopin

27 Pri 23:21 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo T460s 14inch

220 EUR

15 Pri 10:08 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo T460s 14"

230 EUR

15 Pri 10:07 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo T460s

230 EUR

14 Pri 20:54 Lap Top/Notebook , Drenas

Lenovo P50 15.6"

450 EUR

10 Pri 17:30 Kompjutera desktop , Drenas

Shitet kompjuteri komplet.

300 EUR

15 Mar 18:21 Lap Top/Notebook , Drenas

Shitet Llaptopi ACER edicioni NITRO 5

450 EUR

05 Mar 13:05 Lap Top/Notebook , Drenas

Apple MacBook Pro

450 EUR

04 Mar 17:14 Lap Top/Notebook , Drenas

lenovo

28 Shk 22:28 Lap Top/Notebook , Drenas

Shitet Laptopi: Lenovo Thinkpad T530

185 EUR

18 Shk 12:52 Kompjutera desktop , Drenas

Monitor

220 EUR

07 Shk 15:22 Lap Top/Notebook , Drenas

HP 250 G6 Laptop

170 EUR

05 Shk 19:53 Kompjutera desktop , Drenas

Shitet gaming pc komplet

420 EUR

16 Jan 08:05 Kompjutera desktop , Drenas

Shitet Kompjuteri gaming komplet

4 EUR

15 Jan 17:28 Kompjutera desktop , Drenas

Shitet gaming pc

4 EUR

14 Jan 17:30 Lap Top/Notebook , Drenas

Shitet laptop

150 EUR

13 Jan 12:19 Kompjutera desktop , Drenas

GAMING PC *URGJENT

310 EUR Price Reduced

09 Jan 22:05 Kompjutera desktop , Drenas

GAMING PC (ZBRITJE)

420 EUR Price Reduced

03 Jan 04:17 Lap Top/Notebook , Drenas

Laptop Gaming ROG 17.3"

870 EUR

18 Dhj 10:29 Lap Top/Notebook , Drenas

laptop notebook

170 EUR

07 Dhj 22:42 Kompjutera desktop , Drenas

Shitet Kompjuteri (PC) ✅️ SUPER QMIM ✅️

65 EUR

26 Nën 06:25 Kompjutera desktop , Drenas

Intel core2 duo cpu

40 EUR

25 Nën 23:03 Lap Top/Notebook , Drenas

LAPTOP ASUS i5 7200u 2.71ghz 8gb RAM Intel HD 620

170 EUR

09 Nën 18:22 Lap Top/Notebook , Drenas

Asus TUF F15 Gaming laptop

700 EUR

07 Tet 07:09 Lap Top/Notebook , Drenas

Laptop

200 EUR

01 Tet 14:50 Lap Top/Notebook , Drenas

laptop lenovo

520 EUR

29 Sht 23:52 Lap Top/Notebook , Drenas

laptop lenevo

520 EUR

26 Sht 17:43 Kompjutera desktop , Drenas

Shitet riga dhe kartel grafike

10 000 EUR

26 Sht 00:56 Lap Top/Notebook , Drenas

Llaptop

250 EUR

26 Sht 00:51 Lap Top/Notebook , Drenas

llaptop hp

250 EUR

26 Sht 00:51 Lap Top/Notebook , Drenas

llaptop hp

250 EUR

22 Sht 22:30 Kompjutera desktop , Drenas

Kompjuter Komplet Urgjent -20% Zbritje !

675 EUR

13 Sht 04:32 Lap Top/Notebook , Drenas

Shitet laptopi MacBook Pro

1 450 EUR

02 Sht 23:30 Kompjutera desktop , Drenas

Shtepize Gaming

330 EUR Price Reduced

28 Gush 20:34 Lap Top/Notebook , Drenas

Shitet Laptopi HP Elitebook 8470p

199 EUR

28 Gush 02:06 Kompjutera desktop , Drenas

SHITET GAMING PC!

1 050 EUR

27 Gush 15:54 Lap Top/Notebook , Drenas

Shitet Laptopi HP Elitebook 8470p

220 EUR

27 Gush 03:47 Lap Top/Notebook , Drenas

Shitet Laptopi HP Elitebook 8470p

220 EUR

20 Gush 08:23 Lap Top/Notebook , Drenas

Shitet mini laptop asus

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione