Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:26 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC Dell Alienware aurora R10

1 300 EUR

Sot 22:58 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming Setup : Monitor ,PC,Maus,Tastjer

1 070 EUR

Sot 22:48 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Hp Probook Core i5 Generat 6Th

175 EUR

Sot 22:13 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP 15.6" FULL HD/ 128 SSD/ 8 GB DDR4/ Intel HD Graphics

175 EUR

Sot 21:22 Kompjutera desktop , Ferizaj

Llaptop hp

220 EUR

Sot 21:07 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop ASUS TUF Gaming F15

850 EUR

Sot 20:12 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Toshiba i7/ 15.6" HD/ 8 Ram/ 1TB Sata/ 1GB Grafik

190 EUR

Sot 19:01 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Lenovo i5-7th/ 17.3"HD+ BV LED/ 128 SSD +1TB/8 Ram NEW!!

370 EUR

Sot 18:57 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Dell i5-12th/14" FHD/ 512 SSD/ 16 RAM/ Intel Iris Xe Graphic

1 250 EUR

Sot 18:56 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP Envy i7 / 15.6" 4K / 512 SSD/ 16 Ram DDR4I Intel HD

590 EUR

Sot 18:56 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Lenovo i7 /15.6" FHD/ 256 SSD/ 16 Ram/ 2GB Grafik

380 EUR

Sot 18:52 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Macbook Air i5 2015 /128 SSD/ 4 Ram/ HD Graphics

250 EUR

Sot 18:49 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP i7 / 15.6" HD/ 256 SSD/ 8 Ram/ Intel HD

330 EUR

Sot 18:49 Kompjutera desktop , Ferizaj

HP i7 Elite Desk/ 256 SSD/ 8GB Ram Nvidia 2GB

210 EUR

Sot 17:18 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Lenovo ThinkPad T420/i5/8gb/320hdd

200 EUR Price Reduced

Sot 17:18 Kompjutera desktop , Ferizaj

PC GAMING super gjendje super performanc

1 050 EUR

Sot 17:17 Kompjutera desktop , Ferizaj

HP Z640 Workstation

599 EUR

Sot 13:20 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop Lenovo Thinkpad

130 EUR

Sot 10:35 Kompjutera desktop , Ferizaj

Shitet PC i7-4770

400 EUR Price Reduced

Sot 09:23 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC Aerocool Rift

Sot 09:23 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP ELITEBOOK 850 TOUCH SCREEN

200 EUR

Sot 09:23 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC Krux Vako

650 EUR

Sot 09:22 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC Glider Cosmmo

210 EUR

Sot 09:22 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP ELITEBOOK 8470P

110 EUR

Sot 09:22 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC MS Aquarius

650 EUR

Sot 09:21 Lap Top/Notebook , Ferizaj

DELL LATITUDE E 5450

150 EUR

Sot 09:21 Lap Top/Notebook , Ferizaj

SIEMENS FUJITSU LIFEBOOK

170 EUR

Sot 09:20 Lap Top/Notebook , Ferizaj

LENOVO G50-80

160 EUR

Sot 09:20 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Gaming PC

300 EUR

Sot 09:20 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP ELITEBOOK 840 G3

170 EUR

Dje 22:31 Kompjutera desktop , Ferizaj

PC - i7-3770 - GTX 1660 - 16 GB RAM

330 EUR Price Reduced

Dje 15:11 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP/AMD A8 / 8 GB RAM / 128 GB SSD

145 EUR

Dje 14:21 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Llaptop

Dje 12:56 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Lenovo i5 gen6

160 EUR

Dje 06:15 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Hp 250 G5 Notebook PC

130 EUR

28 Maj 23:19 Kompjutera desktop , Ferizaj

HP Game r PC i7 /1TB SSD+1TB Sata/32 GB DDR4/ NVIDIA GTX

690 EUR

28 Maj 20:00
Linku:
Kompjutera desktop , Ferizaj

Core I9 10900 Shiten Komplet setup

1 200 EUR

28 Maj 19:42 Kompjutera desktop , Ferizaj

Kompjutera I7 gen8

28 Maj 17:50 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming Pc urgjent

550 EUR

28 Maj 17:50 Lap Top/Notebook , Ferizaj

shitet llaptopi

65 EUR

28 Maj 17:50 Lap Top/Notebook , Ferizaj

shitet llaptopi

65 EUR

28 Maj 17:50 Lap Top/Notebook , Ferizaj

shitet llaptopi

65 EUR

28 Maj 17:50 Lap Top/Notebook , Ferizaj

shitet llaptopi

65 EUR

28 Maj 17:50 Kompjutera desktop , Ferizaj

PC Gaming

950 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione