Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjutera Desktop të ri dhe të përdorur në shitje | MerrJep.com Shpalljet

Acer , 671
Acer , 2
Apple , 480
Apple , 2
Apple , 1
Microsoft , 5
Samsung , 1
Asus , 787
Dell , 2289
Lenovo , 656
Lenovo , 2
Toshiba , 51
Toshiba , 1
Audi , 1
Compaq , 140
LG , 99
Samsung , 261
Panasonic , 6
Sony , 106
Dell , 1
HP , 2
Samsung , 3

Gjej kompjutera desktop të ri dhe të përdorur të modeleve dhe markave të ndryshme në shitje.


Kërko shpallje për kompjutera dhe gjej modele dhe marka të ndryshme të kompjuterave si Gaming Pc, kompjuter Lenovo, kompjuter Acer, kompjuter Asus, kompjuter Dell, kompjuter HP dhe marka tjera të kompjuterëve në MerrJep.com.


Filtro shpalljet në bazë të markës së kompjuterave dhe gjej shpejt dhe lehtë kompjuterin që ju kërkoni në mesin e 7.746 shpalljeve për kompjuter në MerrJep.com.

17 Mar 11:22
Linku:
Kompjutera desktop , Ferizaj

Shiten 10 pc i7 8700

7 000 EUR


Sot 08:29 Kompjutera desktop , Prishtinë

Computer / Kompjuter / PC

216 EUR Price Reduced

Sot 08:29 Kompjutera desktop , Prishtinë

Computer / Kompjuter / PC

239 EUR Price Reduced

Sot 08:00 Kompjutera desktop , Gjilan

Gaming PC i7 6700k

780 EUR

Sot 02:09 Kompjutera desktop , Gjilan

All in one Dell i7 gen 3

220 EUR Price Reduced

Dje 21:28 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Pc i5

200 EUR

Dje 18:45 Kompjutera desktop , Drenas

Gaming Pc

640 EUR

Jeni duke kërkuar kompjuter të ri apo të përdorur për zyren apo shtëpinë tuaj? Jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të modeleve dhe markave të ndryshme të kompjuterave të ri dhe të përdorur me oferat dhe çmimet më të volitshme në treg.


E gjitha çfarë ju duhet është të kërkoni për kompjuter të ri apo të përdorur që iu përshtatet nevojave tuaja në mesin e 7.746 shpalljeve për kompjutera në MerrJep.com.


Kompjutera Desktop të ri dhe të përdorur në shitje


Gjeni kompjutera desktop të ri dhe të përdorur të markave dhe modeleve të ndryshme nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Platforma MerrJep.com, iu ofron mundësinë të zgjedhni modele të ndryshme të kompjuterave desktop të ri dhe të përdorur në MerrJep.com.


Gjej kompjutera desktop të ri dhe të përdorur nga komoditeti i shtëpisë suaj të llojeve dhe modeleve të ndryshme si Gaming PC, kompjuter Lenovo, kompjuter Acer, kompjuter Asus, kompjuter Dell, kompjuter HP dhe shumë kompjuter tjerë me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Shit kompjutera desktop në MerrJep.com


Eksploro gamën e gjerë të kompjuterave desktop në MerrJep.com. Kërko shpallje për kompjutera të ri dhe të përdorur dhe gjej kompjuter të markave të ndryshme si Acer, Sony, Apple, Asus, HP, Lenovo, Toshiba, Dell dhe shumë marka tjera në shpalljet për kompjutera desktop në MerrJep.com.


Nëse keni kompjutera të ri apo të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas për kompjuterin që doni të shisni.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha të dhënat përkatëse të kompjuterit dhe të prisni të kontaktoheni nga blerësit potencial që mund t'i gjeni në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione