Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple Të gjitha në Kosovë

iMac , 534

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:53 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Gjakovë

iMac Core i3 21 inch

139 EUR Price Reduced

Sot 18:32 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·   ·  Besianë

Hp i5 GEN6

60 EUR Price Reduced

Sot 18:30 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Gaming i5 8GB 4GB GEN3 msi 27 165Hz

360 EUR Price Reduced

Sot 18:29 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·   ·  Besianë

MEDION i5 8GB 500GB GEN7

130 EUR Price Reduced

Sot 18:28 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·   ·  Besianë

Gaming i7 16GB 240ssd 500GB Rx 480 8

400 EUR Price Reduced

Sot 17:13 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Therandë

iMac 27 inch 5K

Sot 17:03 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·   ·  Besianë

Hp i5

100 EUR

Sot 17:02 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·   ·  Besianë

Fujitsu i5 GEN4

130 EUR

Sot 17:02 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·   ·  Besianë

Hp i7 8GB 500GB 1GB GEN3 Gjermania

150 EUR

Sot 17:01 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·   ·  Besianë

MAD A9-9420 8GB DDR4 256ssd. M2

150 EUR

Sot 08:05 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Hp 8000 4GB Acer17

60 EUR

Sot 08:02 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·   ·  Besianë

Acer 4GB

70 EUR

Sot 05:24 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Gaming i7 8GB 4GB msi 27 165Hz

450 EUR Price Reduced

Dje 10:24 Shitore Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Apple Mac Mini I7 / ��

399 EUR

Shitësit të Besuar
19 Maj 13:12 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Gjilan

IMAC 2013 27 inq

300 EUR

19 Maj 13:10 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Gjilan

IMAC 2012 27 inq

300 EUR

18 Maj 03:11 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Gaming i7 16GB RX 480 8 240ssd 500GB

400 EUR Price Reduced

17 Maj 09:59 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

iMac 21.5 2013 dhe 2015

250 EUR

16 Maj 21:27 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Ferizaj

Apple iMac 21.5" - i5 mid 2011, 8 GB, 240 SSD

160 EUR

16 Maj 19:02 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Fujitsu i5 4GB 120SSD GEN4 Gjermania

100 EUR Price Reduced

16 Maj 04:47 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Msi 27 165Hz

155 EUR

09 Maj 12:23 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Mac Pro + 2 Thunderbolt Monitor

03 Maj 09:37 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Gjilan

Kompjuter

120 EUR

01 Maj 00:08 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Ferizaj

iMac 21.5 FULL HD Late 2015

290 EUR

30 Pri 23:31 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Dell 780 4GB Dell 19 cs 1.6

60 EUR

28 Pri 07:56 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Gjilan

Macebook 2013

24 Pri 18:13 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Shes Mac Tower PC

480 EUR

24 Pri 17:12 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Imac - 27inch - 5K

650 EUR

22 Pri 18:24 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple Imac 21.5’ i5 mid 2011 8GB 250SSD

180 EUR Price Reduced

22 Pri 18:23 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple iMac, Retina 5K, 27-inch, i5, late 2015

750 EUR

20 Pri 23:49 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Gjilan

Imac apple

20 Pri 13:27 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Mitrovicë

Apple Mac Pro with M2 Ultra

6 200 EUR

18 Pri 04:57 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

PS5 CONTROLLER

50 EUR

14 Pri 23:48 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Imac 21.5, mid 2011

165 EUR

14 Pri 23:40 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple iMac, 27-inch, i7, Late 2013 4GB

650 EUR

14 Pri 23:32 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple iMac, Retina 5K, 27-inch, i5, 2017

700 EUR

08 Pri 05:42 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Pejë

Mac Mini M2 + HP 32" inch M32F

1 350 EUR

02 Pri 23:05 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Mitrovicë

Shitet Imac 21.5

700 EUR Price Reduced

02 Pri 21:18 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

IMAC

30 EUR Price Reduced

31 Mar 11:41 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Mac Mini - 16GB RAM, 256GB SSD

900 EUR

20 Mar 23:26 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Imac 21.5 - Late 2015

300 EUR

16 Mar 23:19 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Gjakovë

Apple iMac 21.5inc 8Gb Ram / 128SSD

222 EUR

07 Mar 08:37 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Fushë Kosovë

iMac 21.5 inch

450 EUR

07 Mar 00:46 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

imac 27 5K

1 650 EUR

01 Mar 08:38 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Gaming i5 128ssd 500GB 4gb1050 Gjermania ����

300 EUR Price Reduced

29 Shk 10:55 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Mac Aple

400 EUR

10 Shk 15:22 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Monitora me cmim 2€ copa gjendje te mire

2 EUR

04 Shk 01:20 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple iMac, Retina 5K, 27-inch, i5, 2017

750 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione