Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple iMac Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iMac | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:05 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Gjakovë

iMac Core i3 21 inch

169 EUR Price Reduced

Sot 19:04 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Gaming i7 8gb 4GB

200 EUR Price Reduced

Sot 10:57 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Hp 8000 4GB Acer17

60 EUR

Dje 23:48 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Imac 21.5, mid 2011

165 EUR

Dje 23:42 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple Imac 21.5’ i5 mid 2011 8GB 250SSD

180 EUR Price Reduced

Dje 23:40 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple iMac, 27-inch, i7, Late 2013 4GB

650 EUR

Dje 23:33 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple iMac, Retina 5K, 27-inch, i5, late 2015

750 EUR

Dje 23:32 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple iMac, Retina 5K, 27-inch, i5, 2017

700 EUR

12 Pri 08:36 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Therandë

iMac 27 inch 5K

08 Pri 22:03 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

iMac 21.5 2013 dhe 2015

250 EUR

08 Pri 05:42 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Pejë

Mac Mini M2 + HP 32" inch M32F

1 350 EUR

02 Pri 23:05 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Mitrovicë

Shitet Imac 21.5

700 EUR Price Reduced

02 Pri 21:18 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

IMAC

30 EUR Price Reduced

31 Mar 11:41 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Mac Mini - 16GB RAM, 256GB SSD

900 EUR

27 Mar 23:39 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Mac Pro + 2 Thunderbolt Monitor

27 Mar 12:56 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Kaçanik

Apple Mac Pro with M2 Ultra

6 200 EUR

25 Mar 14:48 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Dell 780 4GB Dell 19 cs 1.6

60 EUR

20 Mar 23:26 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Imac 21.5 - Late 2015

300 EUR

16 Mar 23:19 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Gjakovë

Apple iMac 21.5inc 8Gb Ram / 128SSD

222 EUR

07 Mar 08:37 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Fushë Kosovë

iMac 21.5 inch

450 EUR

07 Mar 00:46 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

imac 27 5K

1 650 EUR

06 Mar 23:44 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Shes Mac Tower PC

480 EUR

01 Mar 08:38 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Gaming i5 128ssd 500GB 4gb1050 Gjermania ����

300 EUR Price Reduced

29 Shk 10:55 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Mac Aple

400 EUR

10 Shk 15:22 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Monitora me cmim 2€ copa gjendje te mire

2 EUR

04 Shk 01:20 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple iMac, Retina 5K, 27-inch, i5, 2017

750 EUR

04 Shk 01:18 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Fujitsu i5 8GB 128ssd Gjermania

150 EUR Price Reduced

02 Shk 10:07 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Shitet iMac (21.5-inch, Late 2013)

485 EUR

27 Jan 09:44 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Vushtrri

Pc apple 2016

450 EUR

23 Jan 12:07 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Hp Dell Lenovo Fujitsu i3 i5 4GB 8GB /50

50 EUR

19 Jan 01:15 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

shitet Shtepiza dhe monitiri

530 EUR Price Reduced

14 Jan 21:49 Shitore Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

Shitësit të Besuar
12 Jan 15:24 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Shiten dy (2) iMac (Retina 4K,21,5-inch, 2019)

1 850 EUR

27 Dhj 13:47 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Fushë Kosovë

Apple Mac Mini M1

450 EUR

22 Dhj 09:58 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Mac Pro + 2 Thunderbolt Monitor

1 200 EUR

16 Dhj 13:31 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Mac mini

200 EUR

11 Dhj 16:36 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Shitet Kompjuteri Apple

900 EUR

04 Dhj 00:19 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Vushtrri

Mac Mini M1 chip

450 EUR

01 Dhj 18:14 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Vushtrri

Shitet IMac 2007 24inch

120 EUR

28 Nën 08:03 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Dardanë

iMac (27inch, Late 2014)

620 EUR

17 Nën 08:15 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Shes Imac Apple

450 EUR

11 Nën 17:27 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Dardanë

iMac 27'' 2013

420 EUR

11 Nën 17:26 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Dardanë

iMac 21.5'' 2017 Retina 4k

400 EUR

11 Nën 13:26 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Ferizaj

apple watch series 8

400 EUR

10 Nën 11:42 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Besianë

Hp i5 8GB 500GB GEN4

100 EUR Price Reduced

06 Nën 19:11 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prizren

Apple iMac

320 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iMac | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione