Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Asus Të gjitha në Kosovë

ASRock , 1
Deluxe , 82
Model Tjeter , 917
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Asus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:30 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

AMD Ryzen 5 5500 - 16GB RAM - RTX™ 3060Ti

529 EUR

Sot 07:05 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet kompjuteri

50 EUR Price Reduced

Dje 23:45 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Kompjutera I7 gen8

Dje 02:54 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming pc

22 Qer 16:25 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·   ·  Prishtinë

Gaming pc

950 EUR

18 Qer 12:41 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·   ·  Prishtinë

PC coreI5/Gen11/16/256

400 EUR

17 Qer 20:04 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

U shit flm merrjep

450 EUR

13 Qer 19:18 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

kompjuter

250 EUR

12 Qer 21:10 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET PC

200 EUR Price Reduced

09 Qer 03:58 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Gamin Pc

500 EUR

06 Qer 12:52 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Pc Gaming

1 EUR Price Reduced

31 Maj 23:40 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet pc & monitor

900 EUR

29 Maj 20:22 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming SET UP

1 777 EUR Price Reduced

29 Maj 00:03 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet Pc komplet

2 500 EUR

28 Maj 16:13 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Pc komplet

450 EUR

26 Maj 15:49 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

PC GAMING URGJENT

350 EUR

19 Maj 07:58 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Gaming i7 8GB 4GB

250 EUR Price Reduced

18 Maj 10:57 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Llaptop

100 EUR

17 Maj 11:41 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Roblox & PUBG Mobile PC Set

199 EUR Price Reduced

06 Maj 23:45 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet PC gjendje

300 EUR

03 Maj 23:40 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Pc. Super te mire!

300 EUR

03 Maj 17:54 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

i5 9600k

300 EUR Price Reduced

02 Maj 17:05 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Pc Komplet

200 EUR

29 Pri 14:56 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

SHITET URGJENT PC GAMING

379 EUR

29 Pri 14:09 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Deluxe  ·  Mitrovicë

Kompjuter gaming full setup

1 150 EUR

27 Pri 20:04 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

shitet pc gaming

400 EUR

27 Pri 00:59 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

PC GAMING URGJENT

400 EUR Price Reduced

23 Pri 00:09 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

i7 gen11 RTX 3070 32GB RAM

1 333 EUR

21 Pri 15:08 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Deluxe  ·  Prishtinë

SHES FULL SETUP GAMING I5-10400F GTX 1660S 6GB

650 EUR

20 Pri 17:05 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming Pc i7 14700KF RTX 3080

1 600 EUR

19 Pri 12:21 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompjuter, tavoline, komode, karrike

530 EUR

15 Pri 20:24 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC gaming

1 000 EUR Price Reduced

14 Pri 18:18 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

SUPER GAMING PC ��������shitet shpejt

2 300 EUR

12 Pri 10:44 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Pc Gaming����

550 EUR

11 Pri 15:04 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

U Shit Flm Merr Jep

220 EUR

11 Pri 07:22 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Monitor ASUS

50 EUR

09 Pri 05:30 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Setup pc I7 10700K Rtx 2070 super evo

1 000 EUR

08 Pri 22:26 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

U Shit flm Merr Jep

180 EUR Price Reduced

08 Pri 12:40 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Pc

600 EUR

08 Pri 07:25 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

SHITET GAMING PC

05 Pri 08:38 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

DELL Precision T1650

200 EUR

02 Pri 23:51 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

PC i7 4770 CPU @ 3.40 GHz GPU GTX 1050 Ti

290 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Asus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione