Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Kompjutera desktop | Compaq | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Compaq Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Nën 01:08 Kompjutera desktop , Gjakovë

Monitor 60hz

90 EUR

16 Shk 16:05 Kompjutera desktop , Prizren

10 kompjutera komplet

10 Shk 11:01 Kompjutera desktop , Ferizaj

10 kompjutera Komplet

25 Jan 19:15 Kompjutera desktop , Skenderaj

Kompjuter

100 EUR

24 Jan 16:36 Kompjutera desktop , Skenderaj

Kompjuter

150 EUR

20 Jan 14:27 Kompjutera desktop , Ferizaj

10 pc komplet

15 Jan 03:19 Kompjutera desktop , Besianë

shes kompjuterin komplet 40 euro

40 EUR

07 Jan 23:18 Kompjutera desktop , Besianë

shes kompjuterin komplet 40 euro

40 EUR

31 Dhj 00:03 Kompjutera desktop , Lipjan

10 pc komplet

28 Dhj 17:53 Kompjutera desktop , Ferizaj

10 pc komplet

02 Dhj 23:14 Kompjutera desktop , Gjilan

10 pc komplet

02 Dhj 23:14 Kompjutera desktop , Prishtinë

10 pc komplet

02 Dhj 23:14 Kompjutera desktop , Ferizaj

10 pc komplet

06 Maj 00:20 Kompjutera desktop , Ferizaj

Shes kompjuterin

120 EUR

21 Jan 18:49 Kompjutera desktop , Ferizaj

Kompjuter me monitor

100 EUR

14 Jan 12:48 Kompjutera desktop , Ferizaj

Shitet kompjuteri

100 EUR

05 Jan 05:08 Kompjutera desktop , Gjilan

Shitet PC-Windows 7

45 EUR

15 Korr 21:39 Kompjutera desktop , Gjilan

printer scaner copy

60 EUR

04 Korr 02:11 Kompjutera desktop , Besianë

Shes shtepizen 30 euro

30 EUR

15 Maj 10:05 Kompjutera desktop , Drenas

Kompjuteri komplet

70 EUR

12 Maj 18:11 Kompjutera desktop , Lipjan

Shtepize

50 EUR

18 Pri 14:08 Kompjutera desktop , Besianë

Shitet Pc komplet

40 EUR

13 Pri 13:47 Kompjutera desktop , Skenderaj

Kompluter komplet

100 EUR

24 Jan 08:55 Kompjutera desktop , Viti

Kompjuter Compaq

500 EUR

04 Dhj 19:44 Kompjutera desktop , Besianë

Shitet komplet kompjuteri

50 EUR

18 Nën 00:41 Kompjutera desktop , Viti

Shes pc

14 Nën 01:33 Kompjutera desktop , Viti

Kompjuter

550 EUR Price Reduced

13 Nën 19:26 Kompjutera desktop , Gjakovë

Dell Center

99 EUR

13 Nën 19:26 Kompjutera desktop , Gjakovë

Dell Center

120 EUR

02 Tet 09:35 Kompjutera desktop , Gjakovë

Dell Center

99 EUR

02 Tet 09:33 Kompjutera desktop , Gjakovë

Dell Center

159 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Compaq Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione