Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Të gjitha në Kosovë

Delux , 1
Dimension , 154
Fujitsu , 1
Inspiron , 530
Model Tjeter , 1003
Optiplex , 679
Power Edge , 20
Precision , 63
ProLiant , 1
SyncMaster , 20
Vostro , 29
XPS , 34

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Dell 4GB

70 EUR

Sot 19:08 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Dell i5 8GB Lenovo 20 cs 1.6/11

1 200 EUR

Sot 19:06 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Dell i5 8GB 500gb 250GB GEN2/3/10

70 EUR

Sot 19:05 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Dell hp Lenovo i5 8GB 500GB 250GB Gjermania

80 EUR

Sot 18:45 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Monitor 22inch

20 EUR

Sot 17:21 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Dell gx520

Sot 10:57 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Dell i5 8GB 240ssd 1GB Gjermania

130 EUR Price Reduced

Sot 08:15 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet PC ALL in ON

180 EUR

Sot 08:06 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitët Kompjuteri

Dje 22:52 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC shtepize i7gen 10 + wifi

255 EUR Price Reduced

13 Pri 18:22 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Kompjutera

1 EUR

13 Pri 18:18 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompjutera urgjent 4COPA 790eru seti

790 EUR

11 Pri 21:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Gjakovë

Shiten

850 EUR

11 Pri 20:22 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Prizren

Shitet monitor 22inch

30 EUR

07 Pri 18:38 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Malishevë

Shitet kompjuteri komplet gabing

320 EUR

05 Pri 02:41 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Gjilan

shes kompjuterat gaming

5 000 EUR

04 Pri 15:07 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet Kompjuteri komplet

70 EUR

04 Pri 00:34 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Prizren

Dell optiplex gx520

04 Pri 00:32 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Prizren

Dell optiplex gx620

02 Pri 03:58 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Lipjan

Kompjuter

01 Pri 03:55 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

DELL Alienware Aurora R10

1 800 EUR Price Reduced

01 Pri 00:42 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

hp I5 gen 4

110 EUR

31 Mar 10:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shiten pc prej zvicre, cmimi volitshem

100 EUR

31 Mar 03:43 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Shtime

Dell Optiplex PC

60 EUR Price Reduced

29 Mar 21:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Fushë Kosovë

Shitet

650 EUR

29 Mar 15:47 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

DELL

50 EUR Price Reduced

29 Mar 13:51 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Kompjuterë Dell/Hp

35 EUR Price Reduced

29 Mar 06:50 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Lipjan

shitet pc

26 Mar 16:03 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Shtime

Dell Optiplex

80 EUR Price Reduced

24 Mar 17:50 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspiron  ·  Therandë

Pc All in One

120 EUR

24 Mar 07:20 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp Fujitsu i3 i5

50 EUR

22 Mar 20:43 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC KOMPJUTER+MONITOR

20 EUR Price Reduced

18 Mar 17:10 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Prizren

Pc dell

350 EUR

14 Mar 01:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Gaming Pc

320 EUR

12 Mar 03:27 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

GAMING PC

350 EUR

07 Mar 02:27 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shes kompjuterat

4 000 EUR

04 Mar 00:31 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shes kompjuera me shumic

04 Mar 00:22 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Kopjutera me shumic

100 EUR

03 Mar 19:50 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

SHITET PC SUPER QMIM

1 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione