Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Dimension Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Dimension | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Pri 02:41 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Gjilan

shes kompjuterat gaming

5 000 EUR

29 Mar 21:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Fushë Kosovë

Shitet

650 EUR

28 Jan 12:06 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Kastriot

Gaming PC

250 EUR

27 Jan 04:10 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Pejë

Shitet Kompjuteri Gaming URGJENT

450 EUR

11 Jan 20:50 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Klinë

Urgjent Shiten 10 Pc Gaming

2 800 EUR

14 Dhj 15:03 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

Shitet kompjuteri

350 EUR

19 Nën 17:53 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

PC GAMING

26 Sht 20:06 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prizren

Pc i513400f

08 Sht 18:19 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

Shitet Pc gaming

250 EUR

09 Gush 13:31 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

Shitet Shtepiza bashk me Monitor

1 000 EUR

12 Qer 10:57 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Pejë

Monitor dell 60hz 23inq

70 EUR

28 Maj 16:58 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Dragash

Shiten 5 pc gaming komplet full setup

700 EUR

21 Maj 15:57 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Burim

Kompjuter

10 Pri 08:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

Shitet Gaming PC

1 390 EUR

21 Mar 10:52 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

Shitet Full setup gaming PC

2 000 EUR

30 Jan 14:00 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Fushë Kosovë

Shitet Pc Workstation

100 EUR

14 Jan 19:22 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prizren

Xbox 360

130 EUR

17 Dhj 14:26 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Lipjan

Shitet shtepiza pc- ne super qmim

40 EUR

14 Dhj 19:35 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Pejë

Shitet kompjuteri

480 EUR

06 Dhj 02:44 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Gjilan

Shitet komplet

700 EUR

03 Dhj 10:29 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Mitrovicë

Shes Pc gaming komplet

570 EUR

28 Nën 19:11 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Therandë

Pc i5 4460

28 Nën 02:53 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Mitrovicë

dell 760 core2duo 3.0 50euro

20 EUR

08 Nën 16:07 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

Shes Pc

1 EUR

25 Tet 11:55 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prizren

shitet kompjuteri kolplet me karik

160 EUR

22 Tet 18:47 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Ferizaj

I5-4590 8GB Ram 128 SSD GTX 1660 6GB

1 EUR

20 Tet 00:04 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Mitrovicë

Pc c

70 EUR

17 Tet 23:33 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Mitrovicë

Kompjuter komplet dhe projektor

330 EUR

01 Tet 23:45 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Pejë

SHES PC GAMING I5

300 EUR

01 Tet 16:00 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

URGJENT

01 Tet 15:30 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

SHITEN 2 GAMING PC + 2 MONITORA

1 000 EUR

24 Gush 13:51 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Pejë

Shes pc edhe trotinetin elektrik per vetem 400€

400 EUR

10 Gush 15:01 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

Shiten pajisje per call centre- PC dhe Tavolina

1 200 EUR

30 Korr 11:51 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Ferizaj

Kompjutera komplet ne shitje

500 EUR

13 Qer 22:48 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Besianë

Shesë kompjuterin dell

11 Maj 17:14 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Drenas

Shitet Pc komplet

950 EUR

23 Pri 23:25 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Fushë Kosovë

PC I5-2400 CPU

70 EUR

24 Mar 12:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Drenas

Monitori Dell

20 EUR

05 Shk 17:14 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prizren

Program per Restaurante

50 EUR

01 Shk 17:24 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Mitrovicë

Pc Gaming Complet I7-3770

400 EUR

26 Jan 08:28 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

Gaming Pc i Filmav

850 EUR

20 Jan 19:00 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prizren

Kompjuter Gaming

700 EUR

12 Jan 14:33 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Lipjan

Shes dy kopjtera veq shetpizat

25 EUR

12 Dhj 21:46 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Ferizaj

Kompjuter ne shitje

160 EUR

22 Tet 00:52 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Prishtinë

Kompjuter Dell

60 EUR Price Reduced

11 Tet 01:17 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Dardanë

Shiten PC komplet per cs 1,6

10 Tet 16:58 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Gjilan

Shiten PC

10 Tet 12:46 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Ferizaj

Shitet kompjuteri gaming

190 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Dimension | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione