Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Power Edge Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Power Edge | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Shk 09:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Gjakovë

Setup Gaming

2 000 EUR

29 Nën 17:15 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Pejë

Kompjuter dell g5 5000 gaming

900 EUR

10 Tet 02:59 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Prishtinë

llaptop dell

1 EUR

26 Sht 14:00 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Prishtinë

Alien Ware

1 000 EUR

11 Jan 01:36 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Pejë

Shtepiz GT 710 4GB i3-3220

100 EUR

01 Dhj 23:26 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Gjilan

Shes kompjuter dhe monitor

270 EUR

07 Pri 23:11 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Prishtinë

Kompjuter komplet gaming

350 EUR

17 Jan 18:44 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Gjakovë

Pc komplet 300€ fiks

300 EUR Price Reduced

06 Nën 01:27 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Prishtinë

Kopjuter/set up

110 EUR

15 Korr 11:11 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Fushë Kosovë

kompujer

350 EUR

12 Qer 23:16 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Prishtinë

llaptopi Dell

16 Maj 02:15 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Prishtinë

shitje

80 EUR

18 Pri 17:33 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Prishtinë

Server Dell PowerEdge T130 TW

1 050 EUR

29 Qer 16:07 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Ferizaj

Ps 3

1 EUR

21 Maj 15:24 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Besianë

Pc windows 7 llaptop ibm thinkpad windows 7

120 EUR Price Reduced

18 Mar 19:21 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Therandë

Server 96 core

4 500 EUR

26 Dhj 13:53 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Prizren

Internet Kafe

1 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Power Edge | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione