Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell XPS Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell XPS | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Jan 16:10 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Klinë

Shitet PC Gaming

328 EUR Price Reduced

11 Dhj 00:49 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Kerkohet bashkepuntor ne Biznes esport

7 EUR

20 Korr 03:24 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

shitet pc gaming shum i fuqishum per qdo gje

350 EUR

22 Maj 23:55 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Gjilan

Shitet pc kompley

200 EUR

05 Mar 20:16 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Klinë

Shitet PC Gaming

435 EUR

16 Shk 12:59 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Shitet

20 EUR

29 Nën 17:41 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prizren

Shitet Pc

400 EUR

20 Tet 23:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Ferizaj

Kompjutera komplet ,shtepiz +monitor +maus+ tastier +degjuse

3 000 EUR

18 Korr 17:01 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Gaming PC - i7

18 Korr 17:01 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Gaming pc - i7

130 EUR

24 Maj 15:54 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Gjilan

Shitet urgjent kompjuteri 8ram 500g

100 EUR

04 Maj 23:23 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Pc dell

130 EUR

20 Tet 19:19 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Pejë

Kompjuter Dell

65 EUR Price Reduced

11 Tet 01:11 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

shes kompjuterin

70 EUR

26 Qer 12:31 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Shitet PC Dell komplet

120 EUR Price Reduced

21 Pri 00:02 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Gjilan

PC DELL komplet + Monitor

55 EUR Price Reduced

22 Mar 20:52 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Mitrovicë

Kompjuter

150 EUR

21 Mar 19:55 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Mitrovicë

Kompjuter

140 EUR

01 Mar 17:36 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Shtime

Kompjuter

45 EUR

05 Shk 18:08 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

PC Dell + HP monitor

50 EUR

14 Tet 12:56 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Ferizaj

Kompjutera

700 EUR

07 Maj 15:18 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Kompjuter

160 EUR

08 Dhj 14:32 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Therandë

Shes

150 EUR

31 Tet 00:24 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Ferizaj

Pc game Zone

27 Tet 15:32 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prizren

Kompjutera

30 EUR

08 Korr 23:32 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Lipjan

Kompjuter dell

60 EUR

23 Maj 21:23 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Pejë

Gaming pc ndrrim

300 EUR

14 Maj 15:48 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Gjakovë

Dell xpx

249 EUR

16 Jan 08:35 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Besianë

Kompjuter

17 Nën 00:38 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

shes soni 3

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell XPS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione