Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Të gjitha në Kosovë

G50-45 , 5
IdeaPad , 12
Lenovo , 383
Lenovo , 1
Model Tjeter , 105
ThinkCentre , 220
Thinkpad , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:53 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Hp i7 8GB 500GB Lenovo GEN2

100 EUR

Sot 10:52 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Besianë

Hp 8000 4GB

30 EUR Price Reduced

Dje 14:40 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Mitrovicë

Shiten 10 pc komplet gjendje tmire i5 gjenerata e 6

1 850 EUR

11 Pri 20:57 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Kompjuter Lenovo ThinkCentre M720q (Super Slim)

80 EUR

08 Pri 16:16 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prizren

Ne shitje

70 EUR

07 Pri 22:56 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Gjilan

GAMING-PC I5-6400 GTX 1050 TI

200 EUR

07 Pri 05:23 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Viti

Mini pc Core i5- per zyre, 20 copa

60 EUR

31 Mar 11:10 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC- RTX 3060

670 EUR Price Reduced

31 Mar 09:54 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Prishtinë

Xeon Gaming

230 EUR Price Reduced

28 Mar 03:23 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Mitrovicë

Shiten 10 kompjutera komplet pak te perdorur

1 850 EUR

27 Mar 07:36 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Besianë

AMD Ryzen 5 8GB 512ssd m.2 2GB 2020

150 EUR Price Reduced

22 Mar 20:38 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Lenovo PC Kompjuter

50 EUR Price Reduced

20 Mar 23:29 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Gaming PC i5 10400F, GTX 1660SUPER

550 EUR

18 Mar 13:02 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Pc gaming

220 EUR

14 Mar 22:46 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Ferizaj

Shes Pc+Monitor

115 EUR

12 Mar 17:25 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo Legion 5 Pro

1 100 EUR

05 Mar 17:53 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet Kompjuteri

950 EUR

05 Mar 13:40 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shiten 10 Gaming PC komplet

6 300 EUR Price Reduced

02 Mar 17:21 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Ferizaj

Kompjuter per zyre komplet

415 EUR

24 Shk 20:24 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Ferizaj

GAMING PC (shtepiza)

330 EUR

18 Shk 04:40 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

U shit

13 Shk 13:15 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Gaming PC

400 EUR

29 Jan 14:02 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Prishtinë

shes shtepizen p320 lenovo

320 EUR

27 Jan 03:41 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Pc All in One ne gjendje perfekte (iMachine)

90 EUR

21 Jan 16:18 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Lenovo thinkcentre m700

190 EUR

19 Jan 13:04 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Lipjan

SHES PC i7 Gen 8 - 2060 grafika

950 EUR

16 Jan 10:59 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Ferizaj

Lenovo thinkcentre All in One Touchscreen

270 EUR Price Reduced

15 Jan 10:47 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Kompjuter Lenevo

135 EUR Price Reduced

14 Jan 23:13 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Gtx 1560 shtepize i5 4 20gb Ram

200 EUR

14 Jan 18:39 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Lenovo i5 8GB 500gb Gjermania ����

100 EUR Price Reduced

13 Jan 19:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

shtepize gtx 1650 20giga ram

250 EUR

10 Jan 13:18 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC (komplet)

720 EUR Price Reduced

26 Dhj 22:00 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Prishtinë

Lenovo P510

380 EUR

21 Dhj 09:52 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

PC Lenovo M710 Professional + Monitor 22'

200 EUR

18 Dhj 13:49 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompjuter shtepiza

550 EUR

17 Dhj 20:28 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Vushtrri

PC lenovo

100 EUR

16 Dhj 17:33 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Vushtrri

Gaming Pc Kompjuter

299 EUR

10 Dhj 11:59 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prizren

Lenovo për gaming

870 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione