Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo ThinkCentre Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo ThinkCentre | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:40 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Mitrovicë

Shiten 10 pc komplet gjendje tmire i5 gjenerata e 6

1 850 EUR

07 Pri 22:56 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Gjilan

GAMING-PC I5-6400 GTX 1050 TI

200 EUR

28 Mar 03:23 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Mitrovicë

Shiten 10 kompjutera komplet pak te perdorur

1 850 EUR

14 Mar 22:46 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Ferizaj

Shes Pc+Monitor

115 EUR

02 Mar 17:21 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Ferizaj

Kompjuter per zyre komplet

415 EUR

16 Jan 10:59 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Ferizaj

Lenovo thinkcentre All in One Touchscreen

270 EUR Price Reduced

21 Dhj 09:52 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

PC Lenovo M710 Professional + Monitor 22'

200 EUR

16 Dhj 17:33 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Vushtrri

Gaming Pc Kompjuter

299 EUR

08 Dhj 13:17 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prizren

Komplet , i5 , monitor 24

180 EUR

04 Dhj 23:01 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

All in One -Monitor + PC Lenovo M710 Professional

200 EUR Price Reduced

22 Nën 21:14 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

Shitet PC Gaming + Monitor

300 EUR

03 Nën 19:44 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

Lenovo Thinkcentre C20X

130 EUR

28 Gush 15:48 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prizren

i5 gjenerates 7 me monitor 24 inch

280 EUR

28 Gush 01:38 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

Gaming PC / Urgjent

499 EUR

05 Gush 21:56 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

SHITET SETUP I5 6600 8GB RAMM

400 EUR

18 Korr 09:11 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

Pc/Kompjuter

150 EUR Price Reduced

18 Korr 05:47 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Besianë

I7 1050ti

160 EUR Price Reduced

09 Korr 22:06 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Besianë

I7 1050ti4gb

210 EUR

23 Qer 02:07 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Mitrovicë

Kompjuter Lenovo i5

120 EUR

13 Qer 20:29 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

Shtepiz gaming

250 EUR

12 Qer 15:05 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Ferizaj

Lenovo Thinkcentre

60 EUR Price Reduced

07 Qer 20:51 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Ferizaj

Kompjuter per Zyre komplet

400 EUR

28 Maj 18:15 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

Shes Shtepizen

28 Maj 16:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Lipjan

PC Lenovo

250 EUR

26 Maj 00:22 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

Gaming PC i5 GTX 1650

220 EUR Price Reduced

10 Maj 21:57 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

pc gaming/zyre urgjent

300 EUR

10 Maj 21:42 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

pc urgjent gaming/zyre

300 EUR

28 Pri 16:26 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Mitrovicë

Kompjuter Lenovo thinkcentre i5

75 EUR Price Reduced

15 Pri 19:12 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Lipjan

SHITEN 10 PC GAMING

3 500 EUR

14 Pri 09:41 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

shes pc gaming

400 EUR

24 Mar 21:28 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Mitrovicë

Pc i5

200 EUR

08 Mar 13:35 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prishtinë

Shes PC Lenovo (Shtepize)

200 EUR

28 Shk 04:49 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Gjakovë

Kompjuter

500 EUR

01 Shk 22:01 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Prizren

shiten 10 pc shume lire

600 EUR

24 Jan 01:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Ferizaj

Lenovo thinkcenter

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo ThinkCentre | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione