Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura LG Të gjitha në Kosovë

Model Tjeter , 109
Philips , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | LG | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Jan 23:41 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Kompjoter

600 EUR

14 Dhj 01:09 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Monitor Per Kompjuter

40 EUR Price Reduced

20 Nën 22:37 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Pc gaming top gjendje

330 EUR

11 Tet 11:01 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

gtx

450 EUR

05 Tet 14:30 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Monitor LG 32inch QHD 165hz

290 EUR

30 Sht 23:41 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Monitor LG 32inch QHD 165hz gaming

290 EUR

15 Sht 06:12 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet full setup gaming pc 250€

250 EUR

14 Sht 06:02 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet pc gaming (komplet)

250 EUR

15 Qer 05:40 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet PC Gaming (Full Setup)

380 EUR

25 Maj 07:02 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

logitech g pro

80 EUR

06 Pri 12:29 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

clan 5vs5

1 EUR

30 Jan 20:03 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Kacë elektronike

150 EUR

20 Korr 00:24 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

SHES PC GAMING URGJENT

29 Qer 10:50 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

SHES PC GAMING KOMPLET

27 Qer 21:32 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

SHES PC GAMING KOMPLET

23 Qer 13:06 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shec pc Gaming per lojra

350 EUR

24 Maj 23:11 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Prizren

600 EUR

04 Mar 16:29 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Bitmain Antminer L3++

09 Jan 17:34 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shtepiz

20 EUR

30 Nën 19:59 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shes kompjuterin.

550 EUR

23 Nën 09:16 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Gaming PC komplet i filmav

1 100 EUR

22 Tet 12:34 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Pc gaming

700 EUR

10 Tet 11:24 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shes i7 3770K

225 EUR

24 Sht 19:38 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lg gaming monitor 34gl750

400 EUR

20 Sht 14:26 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shes i7 3770K

30 Gush 22:29 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tv LG

30 Gush 22:28 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet monitori

40 EUR

11 Gush 23:19 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

pc i5

380 EUR

18 Mar 19:43 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

PS3

160 EUR

17 Jan 14:32 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes monitorin LG

30 EUR

13 Dhj 20:48 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Shes pc geming gjendje perfekte

350 EUR

13 Dhj 17:22 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

U SHIT

315 EUR Price Reduced

11 Dhj 10:43 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes Kompjuter

190 EUR

12 Nën 14:40 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet pc komplet

300 EUR

04 Nën 17:54 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompjutera

02 Nën 10:54 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet Kompjuteri+Monitor60hz

160 EUR

06 Tet 19:41 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Pc Gaming + 144 Hz Monitor

650 EUR

03 Sht 15:35 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shes Monitor

30 EUR

15 Korr 10:06 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes kompjuter n gjendje t rregullt

100 EUR

04 Korr 23:17 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes Kompjuter Me SSD

130 EUR Price Reduced

13 Qer 19:53 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet Pc per lojra te ndyryshme 4gb

55 EUR

07 Pri 12:18 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Midea & LG shitet

80 EUR

29 Mar 21:09 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Shiten 10 monitora 22 inch

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | LG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione