Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Kosovë

Delux , 1
Model Tjeter , 222
N150 Plus , 8
SyncMaster , 80

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Qer 16:53 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Monitor Samsung i ri 24”

90 EUR

27 Maj 03:31 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet monitori

87 EUR

20 Maj 04:14 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

kompjuter

3 000 EUR

16 Maj 00:01 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

kompjuter gaming

1 000 EUR

07 Maj 23:23 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

shitet monitori

100 EUR

03 Pri 05:51 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Samsung 8GB 500GB 17.3

130 EUR

31 Mar 12:12 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  SyncMaster  ·  Prishtinë

Shitet Gaming (setup) komplet

650 EUR

31 Mar 12:10 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  SyncMaster  ·  Fushë Kosovë

Shitet Gaming (setup) komplet

650 EUR

22 Mar 13:38 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

Kompjutera €

1 200 EUR

18 Mar 19:04 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Pc - komplet setup

250 EUR

12 Mar 16:53 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Fujitsu hp 4GB i5 500GB GEN6 Gjermania ����

100 EUR Price Reduced

07 Mar 21:33 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Kompjutera

380 EUR

27 Shk 12:42 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Gaming PC

190 EUR

17 Shk 02:25 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

kontaktoni ne facebook "Florian Hoxha"

120 EUR

15 Shk 11:53 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

kontaktoni ne facebook "Florian Hoxha"

120 EUR

13 Shk 17:58 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet setup komplet

800 EUR

09 Shk 19:05 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

PC- kompjuter

130 EUR

02 Shk 18:10 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming pc komplet

1 EUR

02 Shk 08:36 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet setup komplet

1 EUR

27 Jan 19:19 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet Pc shum pak i perdorur

200 EUR

18 Jan 05:17 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet Gaming Set Up!

200 EUR Price Reduced

17 Jan 16:57 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  SyncMaster  ·  Prishtinë

Shitet setup komplet

950 EUR Price Reduced

15 Jan 04:11 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

kompjutera , tavolina, karrige

2 000 EUR Price Reduced

15 Jan 04:11 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

kompjutera , tavolina, karrige

2 000 EUR Price Reduced

15 Jan 04:11 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

kompjutera, karriga,tavolina

2 000 EUR Price Reduced

15 Jan 04:10 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet komplet set up Gaming!

250 EUR

05 Jan 04:16 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

kompjutera, karrike , tavolina

3 000 EUR Price Reduced

10 Dhj 11:17 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  SyncMaster  ·  Prishtinë

Pc gaming ose per zyre

600 EUR

10 Dhj 11:15 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Gaming pc

950 EUR

04 Dhj 00:27 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Monitori 144Hz

150 EUR

03 Dhj 05:59 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shiten 10 Monitora + Tastiera + Mausa

890 EUR Price Reduced

01 Dhj 07:18 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  SyncMaster  ·  Prishtinë

Kompjuter personal dhe per gaming

500 EUR

18 Nën 21:16 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Monitor samsung 144hz

180 EUR

04 Nën 00:01 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming pc

350 EUR

15 Tet 00:29 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Monitor + shtepize gaming

680 EUR

22 Sht 10:34 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Samsung 4GB 500GB 17.3

100 EUR Price Reduced

29 Gush 22:40 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Gaming pc

500 EUR

13 Qer 09:13 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet monitori

200 EUR

04 Qer 10:08 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Kompjutera

500 EUR

23 Maj 00:26 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet monitori

200 EUR

14 Maj 22:21 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Pc gaming ose per dosje

600 EUR

11 Maj 22:36 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Pc gaming

340 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione