Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Kompjutera desktop | Samsung | SyncMaster

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung SyncMaster | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Gush 03:07 Kompjutera desktop , Pejë

Monitor 144 hz curved gaming

110 EUR

05 Qer 20:21 Kompjutera desktop , Pejë

Monitor 144 hz i lir

150 EUR

28 Qer 11:00 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shes kompkuterin komplet

60 EUR

20 Nën 18:40 Kompjutera desktop , Pejë

Monitora

120 EUR

11 Nën 11:36 Kompjutera desktop , Besianë

Monitor SAMSUNG

25 EUR

11 Gush 20:26 Kompjutera desktop , Prishtinë

PC GAMING Me FORTNITE *URGJENT*

190 EUR

08 Gush 23:16 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shes kompjuter Gaming URGJENT

200 EUR

08 Gush 22:36 Kompjutera desktop , Prishtinë

Kompujter Gaming (Komplet)

200 EUR

28 Mar 10:28 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Monitor

20 EUR

13 Pri 21:55 Kompjutera desktop , Pejë

Shes Kompjuter

80 EUR

14 Shk 10:46 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Kompjuter

50 EUR

29 Jan 06:10 Kompjutera desktop , Prishtinë

Monitor

320 EUR

07 Nën 20:08 Kompjutera desktop , Gjilan

Shes kompjuterin

100 EUR

12 Gush 12:05 Kompjutera desktop , Fushë Kosovë

Shitet kompjuteri

50 EUR

16 Korr 12:14 Kompjutera desktop , Ferizaj

Kompjuter

40 EUR

06 Maj 17:09 Kompjutera desktop , Prishtinë

Kompjuter PC

30 EUR

20 Pri 22:28 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet komojuteri komplet

99 EUR

15 Pri 21:07 Kompjutera desktop , Lipjan

Kompjuter komplet

70 EUR

16 Mar 12:52 Kompjutera desktop , Shtime

Kumpjutera

1 800 EUR

14 Mar 11:35 Kompjutera desktop , Ferizaj

Samsung All in one

190 EUR

26 Jan 13:49 Kompjutera desktop , Fushë Kosovë

printer jet samsung

50 EUR

19 Dhj 21:05 Kompjutera desktop , Klinë

Copjuter Samsung

08 Nën 15:20 Kompjutera desktop , Pejë

Shes 2 monitora

10 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung SyncMaster | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione