Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Të gjitha në Kosovë

Vaio , 85

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Sony | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 22:01 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet sony 3

70 EUR

26 Jan 16:40 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Xbox 360

150 EUR

23 Jan 22:58 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet playstation 4

180 EUR

23 Dhj 09:18 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes ps 4 pa dorza 110 euro

110 EUR

17 Dhj 06:07 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

xbox one s

300 EUR

23 Nën 10:35 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet ps4 komplet

350 EUR

19 Nën 05:04 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Sony 3

130 EUR

18 Nën 19:25 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Ps4

255 EUR

12 Nën 22:47 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Sony

120 EUR

26 Tet 23:44 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

PS4 Slim 1tb

260 EUR

18 Tet 08:31 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet playstation 4 slim

350 EUR

23 Sht 16:05 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Bitmain Antminer s19j Pro Bitcoin Miners

1 000 EUR

16 Sht 14:10 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet sony playstation 3

350 EUR

25 Gush 21:17 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Antminer s19 Pro 110Th

1 000 EUR

04 Korr 19:57 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Sony ps4

215 EUR

04 Korr 14:09 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Sony ps4

215 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

PS5

800 EUR

28 Maj 16:11 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shes llaptopin siemens

55 EUR

28 Maj 16:11 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shes llaptopin siemens

55 EUR

28 Maj 16:11 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shes llaptopin siemens

55 EUR

21 Mar 21:55 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Playstation

200 EUR

01 Mar 18:58 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet desktopi

22 Jan 21:28 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

GamingPC

390 EUR

17 Jan 23:54 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shes Xbox One S I ri

280 EUR

14 Jan 20:30 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

ps4 slim 1 tb

299 EUR

13 Jan 19:25 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

SONY PLAYSTATION 4 SLIM

170 EUR

13 Jan 19:22 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Sony Playstation 4 Slim

220 EUR

09 Jan 15:57 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Sony Playstation 5

930 EUR

14 Dhj 19:00 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shes PlayStation 4 1TB

259 EUR

27 Nën 02:57 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shitet sony ps3

100 EUR

25 Nën 19:59 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Sony playstation 4

24 Tet 16:48 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

SHITET PS3 GJENDJE PERFEKTE

115 EUR

20 Tet 15:18 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Ndegjuse

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Sony | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione