Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Laptop & Notebook të ri dhe të përdorur në shitje

Laptop të ri dhe të përdorur në shitje në Kosovë. Këtu mund të gjeni një shpërndarje të larmishme të markave të njohura të laptopëve, duke përfshirë modele të fundit dhe inovative.

Shfletoni MerrJep për të gjetur një gamë të gjerë serish si laptop gaming në shitje si dhe laptop Lenovo, Mac, Dell, HP dhe seri të tjera të përshtatshëm me punën dhe kërkesat tuaja personale.
15 Pri 22:03
Linku:
Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Prishtinë

MacBook Air 13-inch 2017

330 EUR Price Reduced


Sot 00:27 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

iPad 12.9 pro M1 256 gb

1 150 EUR

Dje 23:42 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop-Asus tuf gaming

450 EUR

Dje 22:18 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Prishtinë

ASUS ROG Strix G17 ��

1 700 EUR Price Reduced

Dje 22:10 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Gjakovë

MacBook Pro (Retina,Mid 2012)

265 EUR

Dje 22:08 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook  ·  Gjakovë

MacBook

75 EUR Price Reduced

Dje 20:16 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Prishtinë

Llaptop MSI i7-12th RTX4060 8GB

900 EUR

Dje 19:23 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Llaptop

Dje 19:23 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Gjakovë

Llaptop

Dje 18:54 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Gjakovë

Macbook pro 13 M1-Gray viti 2020

730 EUR Price Reduced

Dje 17:05 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus Rog Strix G17

1 700 EUR

Dje 16:58 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Envy  ·  Prishtinë

Laptop HP 17 inch, I7, 16 gb ram.

220 EUR Price Reduced

Dje 16:23 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SURFACE ATOM X7 4GB RAM 128GB

55 EUR Price Reduced

Dje 16:23 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  B50  ·  Malishevë

Lenovo B50-30

55 EUR Price Reduced

Dje 13:40 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Fushë Kosovë

Apple 15 MacBook Air (Space Gray)

1 200 EUR

Dje 13:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Gjakovë

Lenovo Thinkpad E14 G4 (NEW)

480 EUR

Dje 13:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Gjakovë

Lenovo ThinkPad E14 G5 (NEW)

620 EUR

Dje 13:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjakovë

Lenovo Yoga X370 with PEN

280 EUR

Dje 13:31 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Lenovo ThinkBook 14 G3 (NEW)

390 EUR

Dje 12:39 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Prishtinë

Lenovo X1 Carbon Business

Dje 12:06 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Gjakovë

Lenovo ThinkPad E14 (Core i5 gen 10)

290 EUR

Dje 10:18 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·   ·  Gjilan

Dell Latitude vPRO 7430 i5 16gb ram

700 EUR

Dje 10:15 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

laptop samsung

1 EUR

Dje 10:15 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

hp 15.6 inch

120 EUR Price Reduced

Dje 10:15 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

I3 gen 4 Nvidia 2gb

110 EUR Price Reduced

Dje 10:04 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro 2016 13inch

400 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar

Laptop në shitje


MerrJep ofron një koleksion të gjerë të laptopëve nga markat më të njohura në treg. Këtu mund të gjeni modele të fundit dhe inovative nga prodhues të besueshëm, duke siguruar cilësi dhe performancë të lartë.

Pavarësisht nëse jeni në kërkim për laptopa të përdorur apo të ri si PC Gaming në shitje, Laptop DELL, HP, Mac për zyren apo shtëpinë tuaj mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit llojin e laptopit që kërkoni për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja të kërkimit tuaj për laptop në shitje Kosovë.

Përvec laptopëve të shumtë, në shpalljet për Merrjep laptop, ju mund të gjeni gjithashtu edhe pjesë të laptopëve si qanta për laptop, adapter për laptop si dhe pjesë të tjera të nevojshme për funksionimin e laptopit..

Zbuloni ofertat më të mira për laptop në MerrJep


Zbulo ofertat më të mira për laptop në shitje të lirë në MerrJep! Kjo kategori ofron një eksperiencë të pasur blerjeje për ata që janë në kërkim të një pajisjeje cilësore dhe inovative, pa lënë mënjanë buxhetin e tyre.

Në këtë seksion, kërkuesit do të gjejnë një gamë të gjerë të laptopëve me çmime të reduktuara dhe oferta të veçanta si Laptopa 70 euro, laptop 150 euro dhe çmime të tjera që përshtaten me buxhetin tuaj. Prodhues të njohur dhe modele të ndryshme janë në dispozicion, duke i dhënë blerësve mundësinë për të zgjedhur pajisjen që i përshtatet më së miri nevojave të tyre.

Si të gjeni laptop në shitje në MerrJep?


Kategoria llaptopa në shitje në MerrJep ofron mundësinë për blerjen e laptopëve të specializuara për lojëra dhe punë. Këto laptop janë të dizajnuar me performancë të lartë për të ofruar një eksperiencë më të mirë.

Filtroni kërkimin tuaj për laptop në shitje në MerrJep për rezultate më të shpejta duke shkruajtur në kutinë e kërkimit për vendin e blerjes si “laptop në shitje Neptun” apo “blej laptop” apo “laptop për fëmijë” për të parë shpallje që përkojnë me interesat tuaja.

Në mesin e mijëra shpalljeve, ju mund të gjeni telefona laptop sipas preferencës tuaj edhe duke u bazuar në zonën ku kërkoni si Laptop Prishtinë apo qytete të tjera për të zbuluar llaptopa në shitje të përshtatshëm për kërkesat dhe preferencat e juaja.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione