Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acer Të gjitha në Kosovë

Alienware , 1
Aspire , 991
Chromebook , 51
Extensa , 26
I5 , 47
Model Tjeter , 461
Nitro , 49
TravelMate , 60
x1130P , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:14 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Prishtinë

Laptop dhe Monitor

Online
Sot 10:53 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Llaptop

Sot 09:59 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Acer Swift

375 EUR

Dje 09:25 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

I3 gen 4 Nvidia 2gb

110 EUR Price Reduced

17 Korr 14:24 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Gjilan

ACER i5

60 EUR

17 Korr 13:53 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Llaptop acer i5

130 EUR

11 Korr 11:02 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Acer Spin 5 SP513-51 i5 7200U 8gb 256gb

200 EUR

08 Korr 16:54 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Ferizaj

Acer 14IN 3GB RAM, 250GB Hdd, dualCore @2.10Ghz

65 EUR

03 Korr 22:41 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  TravelMate  ·  Pejë

Laptop acer 80€

80 EUR

03 Korr 19:10 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Acer i5(8gen-12gb ddr4-512gb nvme-Nvidia)

305 EUR Price Reduced

03 Korr 19:06 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  TravelMate  ·  Pejë

Acer TravelMate i5(7gen)12gb-Nvidia 2gb-256gb ssd

235 EUR Price Reduced

01 Korr 12:30 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  TravelMate  ·  Ferizaj

Acer TravelMate

27 Qer 22:38 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Microsoft

27 Qer 12:43 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop

12 345 EUR

24 Qer 14:52 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet laptopi

150 EUR

21 Qer 21:23 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  I5  ·  Gjilan

Llaptop I5

130 EUR

14 Qer 06:52 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Mitrovicë

Servis per garazha dyer dritare motorra

09 Qer 18:04 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

llaptop

220 EUR

05 Qer 04:03 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Shtime

Laptop Acer

140 EUR

26 Maj 15:06 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Mitrovicë

Laptop acer

120 EUR Price Reduced

23 Maj 22:59 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Mitrovicë

Laptop Gaming acer aspire vx15

300 EUR

15 Maj 23:13 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Gaming Laptop Acer Nitro 5

400 EUR

08 Maj 12:23 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  TravelMate  ·  Therandë

Laptop ACER i5 Ram8GB

90 EUR

06 Maj 10:19 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Gjakovë

Llaptop

27 Pri 16:01 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus Laptop

350 EUR

26 Pri 21:03 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  TravelMate  ·  Therandë

URGJENT acer-i5 Ram8GB

99 EUR Price Reduced

24 Pri 19:56 Shitore Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Nitro  ·  Prishtinë

Acer Nitro 5

300 EUR

19 Pri 13:43 Shitore Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Laptop ne shitje

30 EUR

Online Shitësit të Besuar
14 Pri 13:19 Shitore Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Nitro  ·  Prizren

Acer Nitro 5

450 EUR

11 Pri 03:29 Shitore Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Gjilan

Qant per laptop 15inch

49 EUR

Online Shitësit të Besuar
07 Pri 16:23 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Prishtinë

Shes Laptop i7

80 EUR Price Reduced

07 Pri 05:27 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Viti

Laptopa core i7, i5, i3 me qmim te lire

55 EUR

04 Pri 20:44 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Laptop Acer me Windows XP

75 EUR

04 Pri 18:56 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Mitrovicë

Acer Aspire Vero

550 EUR

04 Pri 17:35 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Mitrovicë

Acer Aspire Vero

550 EUR

02 Pri 05:46 Laptop/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Gjilan

Laptopa per pjese

15 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione