Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Lap Top/Notebook | Acer | Aspire

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer Aspire | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 15:36 Lap Top/Notebook , Dardanë

Acer Aspire V 14"

170 EUR

23 Mar 11:19 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Acer aspire e15 i ri

350 EUR

23 Mar 07:12 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Acer

100 EUR Price Reduced

13 Mar 17:07 Lap Top/Notebook , Fushë Kosovë

Llaptop acer

200 EUR

04 Mar 09:22 Lap Top/Notebook , Gjilan

Laptop Acer VN7-571G i perdorur

350 EUR

02 Shk 22:06 Lap Top/Notebook , Viti

Laptop acer 265 Gb ssd

150 EUR

30 Jan 02:34 Lap Top/Notebook , Therandë

Acer Aspire

70 EUR

28 Jan 20:12 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Shitet Laptop Acer Aspire 1 i ri

280 EUR

18 Jan 00:27 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

shitet

190 EUR

13 Jan 19:42 Lap Top/Notebook , Burim

Shitet Llaptopi

200 EUR

19 Dhj 22:25 Lap Top/Notebook , Viti

Hardiska per Laptopa dhe pc

7 EUR

10 Dhj 15:15 Lap Top/Notebook , Gjilan

Shitet Lap-top

180 EUR Price Reduced

26 Nën 20:14 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Acer Aspire 3

300 EUR

24 Nën 18:28 Lap Top/Notebook , Gjilan

Acer aspire F5

270 EUR

21 Nën 16:05 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shitet llaptopi

19 Nën 19:59 Lap Top/Notebook , Viti

Acer 15.6inq, dual core 4gb ram

55 EUR

09 Nën 00:47 Lap Top/Notebook , Viti

Hp Compaq 6715b

55 EUR

09 Nën 00:47 Lap Top/Notebook , Viti

Llaptopa me qmime te lira

30 EUR

09 Nën 00:47 Lap Top/Notebook , Gjilan

Pjes per laptopa

20 EUR

01 Nën 17:43 Lap Top/Notebook , Kastriot

Llaptop Acer Aspire

90 EUR

30 Tet 01:06 Lap Top/Notebook , Dardanë

Laptopa

28 Tet 00:57 Lap Top/Notebook , Pejë

Acer aspire core i5 gjenerata 8

270 EUR

26 Tet 00:47 Lap Top/Notebook , Artanë

asdf

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer Aspire | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione