Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Lap Top/Notebook | Acer | TravelMate

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer TravelMate | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Sht 08:40 Lap Top/Notebook , Burim

shitet laptopi Acer travelmate 17.3”

250 EUR

23 Pri 14:12 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop Acer i7

250 EUR Price Reduced

16 Dhj 14:06 Lap Top/Notebook , Prishtinë

OKAZION !!!! Laptop ne shitje

320 EUR

30 Maj 22:03 Lap Top/Notebook , Lipjan

Acer

1 EUR

18 Nën 14:32 Lap Top/Notebook , Prishtinë

SHES LOPTOP ACER

130 EUR

20 Tet 15:28 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop acer

270 EUR

04 Jan 18:50 Lap Top/Notebook , Pejë

Llaptop Acer Perfekt

50 EUR Price Reduced

15 Dhj 15:55 Lap Top/Notebook , Pejë

Llaptop Acer

60 EUR

19 Pri 12:56 Lap Top/Notebook , Shtime

Laptop acer

180 EUR

19 Pri 12:48 Lap Top/Notebook , Shtime

shes laptop acer

180 EUR

19 Pri 12:39 Lap Top/Notebook , Shtime

shes laptop acer

180 EUR

01 Pri 14:47 Lap Top/Notebook , Besianë

Acer TravelMate

21 Mar 09:11 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop

110 EUR

16 Mar 10:21 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Shitet Laptopi Acer

120 EUR

28 Shk 22:05 Lap Top/Notebook , Ferizaj

llaptop acer

24 Jan 12:15 Lap Top/Notebook , Lipjan

shes llaptop

100 EUR

14 Dhj 21:52 Lap Top/Notebook , Drenas

Shes laptop acer

30 EUR

29 Sht 18:53 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Shitet Llaptopi

350 EUR

16 Korr 18:21 Lap Top/Notebook , Ferizaj

acer

20 Maj 12:12 Lap Top/Notebook , Prishtinë

llaptop acer

250 EUR

17 Maj 22:05 Lap Top/Notebook , Prizren

Acer TravelMate660

70 EUR

30 Pri 10:43 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Acer

350 EUR

13 Pri 17:19 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Llaptop min

65 EUR

29 Mar 12:44 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Shitet

100 EUR

17 Shk 21:48 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Acer i5

150 EUR

11 Tet 11:01 Lap Top/Notebook , Gjilan

Acer

10 Sht 01:13 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Shitet

250 EUR

17 Korr 20:19 Lap Top/Notebook , Prishtinë

shitet ne gjendje te rregullt

300 EUR

09 Korr 02:38 Lap Top/Notebook , Prizren

Llaptop

70 EUR

06 Korr 14:17 Lap Top/Notebook , Besianë

Shes

25 Qer 16:06 Lap Top/Notebook , Ferizaj

LLOPTOP ACER TRAVELMATE 5742

190 EUR

19 Qer 18:25 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop

140 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer TravelMate | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione