Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple Të gjitha në Kosovë

Compaq , 1
iBook , 38
iMac , 56
Macbook , 201
MacBook Air , 566
MacBook Pro , 1327

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Pri 22:03
Linku:
Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Prishtinë

MacBook Air 13-inch 2017

330 EUR Price Reduced


Dje 22:10 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Gjakovë

MacBook Pro (Retina,Mid 2012)

265 EUR

Dje 22:08 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook  ·  Gjakovë

MacBook

75 EUR Price Reduced

Dje 18:54 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Gjakovë

Macbook pro 13 M1-Gray viti 2020

730 EUR Price Reduced

Dje 13:40 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Fushë Kosovë

Apple 15 MacBook Air (Space Gray)

1 200 EUR

Dje 10:04 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro 2016 13inch

400 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 03:34 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro i7

600 EUR

19 Pri 22:17 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Shitet Macbook pro 13' 2017

380 EUR Price Reduced

18 Pri 00:33 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Mitrovicë

Apple macbook Air 15'' 256gb

450 EUR

Shitësit të Besuar
17 Pri 15:33 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Lipjan

MacBook Pro 13” 2012

250 EUR

17 Pri 15:32 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook  ·  Lipjan

MacBook Retina 2015

330 EUR

17 Pri 13:42 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook  ·  Prishtinë

MACBOOK 12 inch 8 Ram 500 SSD ne gjendje perfekte

259 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
17 Pri 08:26 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Prishtinë

Macbook air 13 2015 i5 4gb 128gb ssd

180 EUR Price Reduced

16 Pri 17:28 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Ferizaj

MacBook Pro 15-inch Retina 2015

400 EUR

16 Pri 11:11 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook pro 13 2017 i5 16gb 256gb

360 EUR Price Reduced

15 Pri 22:03
Linku:
Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Prishtinë

MacBook Air 13-inch 2017

330 EUR Price Reduced

15 Pri 17:23 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Shtime

MacBook Pro 13'' 2020 WhatsApp: +16266453424

600 EUR

15 Pri 09:59 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook  ·  Gjilan

MacBookAir M1 13 Inch 2020

800 EUR

12 Pri 20:58 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Prishtinë

MacBook Air 2019 i5 8Ram 128 SSD Sikur i ri

530 EUR

Shitësit të Besuar
12 Pri 08:02 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Shiten llaptopat

100 EUR

11 Pri 18:28 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook  ·  Prizren

Macbook 12 inch

230 EUR Price Reduced

11 Pri 10:46
Linku:
Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro M1 Pro 16GB

1 450 EUR

10 Pri 12:08 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Prishtinë

Macbook Air 13 inch 2015

250 EUR

09 Pri 12:23 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

U shitt

Shitësit të Besuar
09 Pri 11:00 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook  ·  Artanë

Goldshell kA Box 1.18ths kaspa miner Asic 400w

800 EUR

07 Pri 05:27 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  iBook  ·  Viti

Hp i5, 4Gb ram, 250gb hardisk

95 EUR

05 Pri 22:58 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15" i7 2.9/16/512Gb

630 EUR

03 Pri 09:43 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15inch

470 EUR

03 Pri 09:40 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Gjakovë

MacBook Pro 15inch

470 EUR

03 Pri 03:41 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Mitrovicë

Shitet urgjent Apple Macbook pro 13 inch 2012

150 EUR

01 Pri 18:43 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Prishtinë

MacBook Air 2018 i5 8 Ram 512 SSD sikur i ri

550 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione