Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Lap Top/Notebook | Apple | iBook

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iBook | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 20:43 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop apple 2013

370 EUR

16 Dhj 19:14 Lap Top/Notebook , Pejë

Appel

1 800 EUR

08 Tet 22:33 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Llapp

200 EUR

12 Sht 16:56 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shes

1 EUR

07 Sht 23:05 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shes

1 EUR

07 Sht 11:32 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shes

1 EUR

06 Gush 12:25 Lap Top/Notebook , Besianë

laptop

40 EUR

24 Pri 19:56 Lap Top/Notebook , Lipjan

shitet

180 EUR

08 Shk 22:39 Lap Top/Notebook , Besianë

laptop

50 EUR

24 Jan 19:44 Lap Top/Notebook , Ferizaj

FOTOKOPJE CANON

200 EUR

29 Dhj 13:34 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Lloptop

1 EUR

13 Korr 20:17 Lap Top/Notebook , Viti

Hp i5, 4Gb ram, 250gb hardisk

95 EUR

27 Pri 10:22 Lap Top/Notebook , Deçan

loptop

70 EUR

08 Korr 10:57 Lap Top/Notebook , Therandë

Suharek

150 EUR

30 Mar 18:49 Lap Top/Notebook , Lipjan

iPad

24 Tet 09:39 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Shes iBook G4

100 EUR

15 Korr 15:34 Lap Top/Notebook , Prishtinë

lop top dhe ipad apple

14 Jan 13:10 Lap Top/Notebook , Ferizaj

ibook nga ch

65 EUR

03 Jan 10:52 Lap Top/Notebook , Ferizaj

llaptop nga ch

100 EUR

11 Dhj 17:51 Lap Top/Notebook , Prishtinë

faqe facebooku

1 300 EUR

29 Nën 18:06 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Laptop

400 EUR

16 Nën 20:16 Lap Top/Notebook , Lipjan

Laptop appel

380 EUR

13 Gush 15:55 Lap Top/Notebook , Viti

Laptop

350 EUR

04 Gush 08:21 Lap Top/Notebook , Viti

Laptop apple

450 EUR

28 Maj 13:48 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Loptop iBook G4 iphone

08 Maj 20:51 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Shitet Laptopi iBook G4

80 EUR

29 Tet 17:44 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop Apple Powerbook G4

130 EUR

29 Gush 10:11 Lap Top/Notebook , Therandë

Mac apple powerbook g4

85 EUR

13 Korr 18:01 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Mac Power Book G4

110 EUR

17 Maj 19:33 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Llaptop

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iBook | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione