Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Lap Top/Notebook | Compaq | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Compaq Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:14 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Hp Ghrom

60 EUR Price Reduced

Dje 22:12 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Hp amd G2

150 EUR

01 Mar 17:48 Lap Top/Notebook , Fushë Kosovë

Shes Laptop

60 EUR

14 Shk 17:36 Lap Top/Notebook , Prizren

Compaq mini 700

90 EUR

02 Tet 15:14 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shitet Laptop Compaq

100 EUR

30 Sht 20:32 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shitet

120 EUR

04 Sht 18:19 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shitet Laptopi

120 EUR

03 Gush 16:09 Lap Top/Notebook , Prishtinë

COMPAQ PRESARIO CQ61 15.6”

95 EUR

17 Korr 23:58 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop COMPAQ

150 EUR

15 Korr 18:56 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop COMPAQ

150 EUR

01 Qer 00:12 Lap Top/Notebook , Gjilan

laptop compaq

60 EUR

06 Pri 22:56 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Laptop

05 Mar 22:11 Lap Top/Notebook , Gjilan

llaptop

90 EUR

26 Shk 22:43 Lap Top/Notebook , Drenas

Laptop compaq

08 Shk 22:19 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Pc ne shitje i7 gen 3

400 EUR

26 Nën 11:43 Lap Top/Notebook , Prishtinë

packardbell

50 EUR

20 Nën 13:32 Lap Top/Notebook , Gjilan

HP COMPAQ 15.6 SLIM i7-4510U 2.0GHZ

249 EUR

04 Nën 05:01 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Shitet Laptopi

100 EUR

19 Sht 16:37 Lap Top/Notebook , Pejë

Llaptop Presario

160 EUR

31 Korr 11:15 Lap Top/Notebook , Fushë Kosovë

Laptop compaq

150 EUR

14 Korr 22:02 Lap Top/Notebook , Prizren

shitet

90 EUR

13 Korr 20:18 Lap Top/Notebook , Viti

Hp core i5, 120Gb SSD, 6Gb ram

135 EUR

19 Qer 09:34 Lap Top/Notebook , Pejë

Compaq CQ58

130 EUR

18 Qer 20:10 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Compaq CQ58

130 EUR

17 Qer 23:09 Lap Top/Notebook , Prizren

hp i3

1 EUR

15 Qer 10:16 Lap Top/Notebook , Pejë

Shes Laptopin compaq

120 EUR

27 Maj 11:36 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop Compaq

80 EUR

27 Maj 11:36 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop Compaq

80 EUR

25 Maj 18:39 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop Compaq

80 EUR

18 Maj 18:50 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Laptop Compact

200 EUR

10 Maj 14:19 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Laptop

160 EUR

18 Mar 18:11 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop compaq

180 EUR Price Reduced

10 Shk 11:41 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Laptop tablet toshiba

07 Shk 18:03 Lap Top/Notebook , Lipjan

Shes Laptoni

75 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Compaq Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione