Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Compaq Presario Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Compaq Presario | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Jan 10:07 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Gjilan

Shiten 3 llaptopa qe punojn njeri don servis

45 EUR

26 Gush 08:40 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prishtinë

Compaq Presario CQ61-325EZ 15.6”

75 EUR Price Reduced

27 Nën 22:49 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Dardanë

Llaptop

120 EUR Price Reduced

27 Sht 02:07 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Pejë

Laptop Presario

150 EUR

24 Sht 10:58 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Pejë

Laptop Presario shitet Urgjent

110 EUR

19 Sht 16:58 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Pejë

Llaptop Presario

160 EUR

25 Jan 21:12 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Drenas

Llaptop compaq

90 EUR

08 Dhj 13:29 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Mitrovicë

Laptopi

80 EUR

27 Gush 10:30 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Lipjan

Shes Laptopin Compaq Pressario

19 Korr 15:36 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Lipjan

Agon krenzi

80 EUR

14 Maj 14:31 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Viti

Shitet

100 EUR

02 Pri 19:53 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Lipjan

LAPTOP Compaq Presario me performanca te mira

170 EUR

31 Jan 18:14 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Viti

Compaq 17.3" 4gb rom 320 hdd

22 Nën 09:01 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Fushë Kosovë

Compaq

79 EUR Price Reduced

17 Nën 16:11 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Fushë Kosovë

Compaq Presario CQ71 - 249EZ

120 EUR Price Reduced

11 Nën 17:02 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Fushë Kosovë

Compaq

95 EUR

03 Gush 16:34 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prishtinë

Shitet Laptopi

130 EUR

06 Qer 18:39 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Ferizaj

Laptop compaq

150 EUR

06 Qer 18:31 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Ferizaj

Laptop 150€ i perdorur

150 EUR

15 Shk 21:31 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Gjakovë

U SHIT U SSHIT FLM MERRJEP

75 EUR

08 Nën 22:11 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Gjilan

LLAPTOP COMPAQ

100 EUR

21 Maj 17:00 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prishtinë

Shes dhe ndroj llaptopin

117 EUR Price Reduced

19 Pri 17:46 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prishtinë

shes

165 EUR

16 Shk 15:02 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prizren

Llaptot

11 Shk 13:40 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Mitrovicë

Shitet laptopi compaq Presario CQ60

70 EUR

30 Nën 22:00 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Gjilan

LAPTOP COMPAQ

100 EUR

13 Nën 18:34 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prishtinë

SHITET COMPAQ !!!

80 EUR

08 Gush 11:36 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Gjilan

SHES NDRROJ LLAPTOPIN COMPAQ CQ57

22 Qer 23:08 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Malishevë

Compaq 15.6'', Ka defekt HDD shitet per pjese

70 EUR

05 Qer 11:19 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Vushtrri

HP Compaq Presario CQ57

125 EUR Price Reduced

13 Pri 13:47 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Mitrovicë

Shitet lloptopi

140 EUR

16 Shk 08:45 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Skenderaj

Shitet Compat Presario CQ60

100 EUR

12 Shk 17:26 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Vushtrri

Laptop Compaq-Mundesi Ndrrimi

16 Tet 09:50 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prizren

Llaptop Mini

125 EUR

26 Sht 15:36 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Besianë

Laptop Compaq Presario cq60

150 EUR

20 Sht 01:00 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Gjilan

SHES LLOPTOPIN

150 EUR

11 Sht 03:36 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Gjilan

shitet lap top

100 EUR

24 Gush 21:49 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prishtinë

hp compaqe cq60 intel dual core hdd250.4gb ram

10 Gush 17:46 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Gjilan

shitet Lap Top COMPAQ

100 EUR Price Reduced

11 Korr 11:22 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Lipjan

Compaq

115 EUR

10 Korr 18:46 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Vushtrri

Lloptop HP compaq

160 EUR

30 Qer 13:48 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prizren

LAPTOP COMPAQ 6730B.

130 EUR

26 Pri 17:09 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Prizren

Compaç presario cq60

135 EUR

17 Pri 13:11 Lap Top/Notebook  ·  Compaq  ·  Presario  ·  Ferizaj

SHITET LLAPTOPI HP COMPAQ

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Compaq Presario | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione