Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Të gjitha në Kosovë

Alienware , 67
Inspiron , 398
Latitude , 622
Model Tjeter , 201
Pavilion , 1
Precision , 70
Studio , 1
Vostro , 60
XPS , 86

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Qer 14:06 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Prishtinë

Laptop DELL

199 EUR

20 Qer 12:35 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Pejë

laptop dell

750 EUR

20 Qer 10:24 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Therandë

DELL i7

155 EUR Price Reduced

19 Qer 07:17 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prizren

Dell XPS m3800, 16gb ram, 2gb grafik, ekran 4k touch

300 EUR Price Reduced

12 Qer 18:25 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shes llaptopin Dell

100 EUR Price Reduced

10 Qer 17:50 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Dell Inspiron - Intel Core i5 - 8250U

359 EUR Price Reduced

01 Qer 13:09 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Prishtinë

New Dell latitude i7 7420

690 EUR Price Reduced

30 Maj 20:51 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Intel® Core™ i5-1135G7

350 EUR

27 Maj 22:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Shitet laptop Dell si i ri 14 inq 2023 vostro

280 EUR

26 Maj 14:23 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Laptopi ne shitje

130 EUR Price Reduced

25 Maj 22:02 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Dell i7 ram16 ssd500

170 EUR

23 Maj 20:27 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop ne Zbritje

169 EUR

16 Maj 11:02 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Dell Latitude 3540

120 EUR

16 Maj 00:25 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspiron  ·  Prishtinë

Laptop Dell INSPIRON

08 Maj 23:29 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Prishtinë

Dell Llaptop

95 EUR

04 Maj 02:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Laptop Dell i3-1215U(Gjenerata e 12-te)

450 EUR

02 Maj 23:09 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspiron  ·  Vushtrri

Dell Inspiron 1564 15.6 Intel Core i3M330 @ 2.13 GHZ.

70 EUR

02 Maj 23:09 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspiron  ·  Vushtrri

Dell Inspiron 1564 15.6 Intel Core i3M330 @ 2.13 GHZ.

70 EUR

02 Maj 23:09 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspiron  ·  Vushtrri

Dell Inspiron 1564 15.6 Intel Core i3M330 @ 2.13 GHZ.

70 EUR

01 Maj 17:03 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Ferizaj

Dell Latitude 5480

180 EUR

25 Pri 00:30 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Laptop Dell

550 EUR

23 Pri 16:21 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  XPS  ·  Prishtinë

Dell XPS 15 4k Touchscreen

560 EUR Price Reduced

23 Pri 08:51 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

3 x Dell Latitude 7410

950 EUR

20 Pri 10:18 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Dell Latitude vPRO 7430 i5 16gb ram

700 EUR

19 Pri 19:05 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Prishtinë

Dell Latitude 5490 14’’

247 EUR

15 Pri 10:00 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Dell Latitude 7490 I 5, 8 GB, 256SSD

250 EUR Price Reduced

12 Pri 13:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Dell Latitude 5400

250 EUR

11 Pri 17:19 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Gjakovë

Dell Latitude E5470

170 EUR

11 Pri 17:17 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Gjakovë

Dell Latitude E5440

150 EUR

11 Pri 17:15 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Gjakovë

Dell Latitude 7490

350 EUR

11 Pri 17:14 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Dell Latitude 7480

250 EUR

11 Pri 17:12 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Gjakovë

Dell Latitude 5490

220 EUR

09 Pri 05:29 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Prishtinë

Laptop i5 Dell

75 EUR

08 Pri 17:18 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet laptop Dell

08 Pri 15:10 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Laptopa: Dell.HP.Lenovo.Fujicu etj.

100 EUR

06 Pri 01:31 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Studio  ·  Prizren

Laptop dell premium sound JBL

70 EUR Price Reduced

05 Pri 20:48 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Laptop

145 EUR

03 Pri 17:19 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Pejë

Dell Precision 5520 ne gjendje perfekte

380 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione