Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Lap Top/Notebook | Dell | Alienware

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Alienware | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Jan 16:44 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

25 Nën 17:44 Lap Top/Notebook , Dardanë

Laptop -ALIENWARE

400 EUR

09 Nën 00:47 Lap Top/Notebook , Viti

Blejm LLaptopa

30 EUR

31 Korr 12:42 Lap Top/Notebook , Gjilan

Dell alienware

300 EUR

28 Korr 16:22 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Llaptop alienware per gaming

150 EUR

28 Qer 17:27 Lap Top/Notebook , Pejë

Laptop Dell core i7

250 EUR

31 Maj 02:25 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Laptop Alienware Full Extra

1 200 EUR

27 Maj 15:15 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Laptop Alienware (Extra!)

1 200 EUR

06 Jan 22:58 Lap Top/Notebook , Besianë

mini laptop

50 EUR

28 Nën 13:51 Lap Top/Notebook , Gjilan

Llaptop Dell Alienware 17 R1

320 EUR

23 Nën 23:42 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptopa shumic e pakic

23 Tet 17:07 Lap Top/Notebook , Prizren

DELL ALIENWARE

325 EUR

11 Sht 17:46 Lap Top/Notebook , Viti

shitet laptopi

11 Sht 10:24 Lap Top/Notebook , Viti

shitet laptopi

10 Sht 17:07 Lap Top/Notebook , Viti

shitet laptopi

21 Korr 13:00 Lap Top/Notebook , Pejë

Dell i5 gen 4

149 EUR Price Reduced

15 Mar 13:15 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptopa nga Zvicra

14 Jan 23:26 Lap Top/Notebook , Lipjan

llaptop dell per pjes ekrani i bon

18 EUR Price Reduced

13 Dhj 14:20 Lap Top/Notebook , Pejë

urgent shes maqin te lajmes beko

99 EUR

08 Korr 00:08 Lap Top/Notebook , Prishtinë

AlienWare 17

18 Maj 17:39 Lap Top/Notebook , Viti

Laptop Dell

145 EUR

12 Jan 13:33 Lap Top/Notebook , Gjilan

Dell i7vpro

300 EUR

28 Korr 22:19 Lap Top/Notebook , Skenderaj

Ardi

50 EUR

10 Qer 21:53 Lap Top/Notebook , Prizren

LapTopa

04 Mar 20:43 Lap Top/Notebook , Drenas

Shess Dell

24 Nën 18:39 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Llaptop Dell

85 EUR

07 Korr 08:39 Lap Top/Notebook , Prishtinë

USB 250 Gb

20 EUR Price Reduced

04 Mar 19:52 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop dell i7

210 EUR

18 Jan 10:11 Lap Top/Notebook , Besianë

Dell Intel Core i7

180 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Alienware | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione