Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Lap Top/Notebook | Dell | Inspiron

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Inspiron | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 21:54 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Dell Inspirin

80 EUR

12 Mar 15:52 Lap Top/Notebook , Prizren

Llaptop Dell i5

250 EUR

09 Mar 22:14 Lap Top/Notebook , Gjilan

Laptop Dell

150 EUR

07 Mar 22:31 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Dell Inspiron N4110

100 EUR Price Reduced

27 Shk 17:54 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Dell inspiron

250 EUR

30 Jan 20:29 Lap Top/Notebook , Viti

Dell core 2duo, 3gb ram, 160gb hdd

55 EUR

20 Dhj 18:27 Lap Top/Notebook , Prizren

LAPTOP DELL GJENDJE MIRE

150 EUR

05 Dhj 22:50 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Dell

90 EUR

14 Nën 00:46 Lap Top/Notebook , Prishtinë

DELL inspiron

300 EUR

02 Tet 01:02 Lap Top/Notebook , Prishtinë

dell inspiron

320 EUR Price Reduced

29 Sht 18:29 Lap Top/Notebook , Gjilan

Shitet Laptopi

200 EUR

20 Sht 23:41 Lap Top/Notebook , Prishtinë

dell inspiron

380 EUR

19 Sht 12:03 Lap Top/Notebook , Lipjan

Laptop Dell

100 EUR

12 Sht 16:55 Lap Top/Notebook , Lipjan

Laptop Dell 297GB

250 EUR

06 Sht 17:09 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Dell Inspiron

550 EUR

03 Sht 14:25 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Loptop

200 EUR

04 Gush 19:30 Lap Top/Notebook , Malishevë

Dell 5559

550 EUR

17 Qer 14:52 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Dell Inspiron 3505

600 EUR

16 Qer 01:00 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop

250 EUR

17 Maj 15:44 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop Dell

250 EUR

17 Maj 08:39 Lap Top/Notebook , Prishtinë

PROJECTOR ACER

250 EUR

08 Pri 01:53 Lap Top/Notebook , Gjilan

Dell inspiron(15) 15.6 inch

170 EUR

03 Pri 21:55 Lap Top/Notebook , Gjilan

dell inspiron 15

190 EUR

02 Pri 21:54 Lap Top/Notebook , Gjilan

dell isnpiron 15

199 EUR

01 Pri 18:11 Lap Top/Notebook , Gjilan

DELL INSPIRON qmimi diskutushem

235 EUR

31 Mar 23:59 Lap Top/Notebook , Gjilan

dell inspiron 15

245 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Inspiron | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione