Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Qer 18:25 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shes llaptopin Dell

100 EUR Price Reduced

10 Qer 17:50 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Dell Inspiron - Intel Core i5 - 8250U

359 EUR Price Reduced

30 Maj 20:51 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Intel® Core™ i5-1135G7

350 EUR

26 Maj 14:23 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Laptopi ne shitje

130 EUR Price Reduced

25 Maj 22:02 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Dell i7 ram16 ssd500

170 EUR

23 Maj 20:27 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop ne Zbritje

169 EUR

16 Maj 11:02 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Dell Latitude 3540

120 EUR

23 Pri 08:51 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

3 x Dell Latitude 7410

950 EUR

20 Pri 10:18 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Dell Latitude vPRO 7430 i5 16gb ram

700 EUR

15 Pri 10:00 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Dell Latitude 7490 I 5, 8 GB, 256SSD

250 EUR Price Reduced

12 Pri 13:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Dell Latitude 5400

250 EUR

11 Pri 17:14 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Dell Latitude 7480

250 EUR

08 Pri 17:18 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet laptop Dell

08 Pri 15:10 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Laptopa: Dell.HP.Lenovo.Fujicu etj.

100 EUR

05 Pri 20:48 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Laptop

145 EUR

21 Mar 14:24 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Dell

150 EUR

19 Mar 09:57 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Dell i7 gen6/16ram/256gb ssd/2gb grafika ddr5

290 EUR

18 Mar 23:58 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Laptop Dell i5

150 EUR

01 Mar 08:31 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Dell i7 gen7/12gb ram/256gb ssd/270euro

270 EUR

29 Shk 13:17 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop DELL

180 EUR

09 Shk 14:39 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Llaptopi Dell G15 5520

900 EUR

27 Jan 09:45 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

laptop Dell - i perdorur

70 EUR

25 Jan 00:29 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

laptop Dell - i perdorur

70 EUR

24 Jan 01:02 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop Dell - i perdorun pa bateri

99 EUR

23 Jan 13:41 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Viti

shitet

120 EUR

10 Jan 19:59 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop Dell G5 15, i7-8750H

580 EUR

09 Jan 23:52 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Llaptop Dell Precision M4800

180 EUR

17 Dhj 14:04 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

DELL LATITUDE E6330

95 EUR

16 Dhj 22:46 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

llaptop i ri

500 EUR

16 Dhj 10:33 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet llaptopi i ri

450 EUR

15 Dhj 20:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

DELL LATITUDE E6330

90 EUR

17 Nën 21:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes laptop

100 EUR

17 Nën 12:28 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop ne shitje

149 EUR

17 Nën 12:25 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Llaptopi ne shitje

149 EUR

14 Nën 08:58 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Llaptop Dell G15

850 EUR

29 Tet 18:25 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet llaptoi dell

60 EUR

27 Tet 23:45 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Dell i5 gjenerata e 6

160 EUR

27 Tet 23:44 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Dell i5 gjenerata e 5

165 EUR

17 Tet 16:39 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Laptop

1 EUR

17 Tet 16:28 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Laptop Dell dhe Mackbook 2011

12 Tet 14:07 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Llaptop

12 Tet 14:04 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Llaptop

11 Tet 19:16 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

DELL I5 FLAKK

230 EUR

10 Tet 15:47 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Llaptop

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione