Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Precision Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Precision | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Pri 17:19 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Pejë

Dell Precision 5520 ne gjendje perfekte

380 EUR

26 Mar 15:09 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Dell Precision XPS

450 EUR

08 Shk 14:16 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Vushtrri

Dell Precision 7520

1 EUR

27 Tet 14:46 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Pejë

Laptop DELL Precision 3570

900 EUR

24 Sht 22:33 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prizren

Llaptop DELL PRECISION M6800

399 EUR

05 Korr 00:22 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Dragash

Dell precision m4700

400 EUR

03 Korr 15:07 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

dell

1 000 EUR

30 Qer 13:01 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Dell precision 7670 workstatuon 12 th gen i5

1 200 EUR

29 Qer 12:22 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Dell precision 7670 Workstation 12 th gen i5

1 200 EUR

05 Maj 01:34 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Dell Precision m6800

300 EUR

29 Pri 23:08 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Klinë

Dy ram memory

30 EUR

28 Shk 23:08 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Dell Precision 7670 Workstation

1 100 EUR

27 Dhj 18:01 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prizren

Dell Precision 7510 i7 6920HQ

300 EUR

04 Dhj 23:54 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Dell laptop 17'' per lojera ose programe grafike

300 EUR

03 Dhj 20:47 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Dell laptop 17'' per lojera dhe programe grafike

300 EUR

17 Nën 17:33 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Dell Precision 7720 17.3" Laptop

980 EUR Price Reduced

07 Korr 23:02 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Shitet Laptopi

12 Qer 23:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Dell

19 Maj 11:12 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Dell Precision 5540 BTX Base I9 32GB RAM

2 550 EUR

16 Jan 07:31 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Mitrovicë

Dell i7 gen 6 16 ram 256 ssd 4 gb amd

531 EUR Price Reduced

24 Dhj 22:58 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prizren

Shes LAPTOP DELL

220 EUR

03 Nën 08:31 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Mitrovicë

Dell i7 8530h 128ssd 1 tb 1050ti 4 gtx 16 gb ram

790 EUR

28 Sht 10:59 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

LAPTOP WORKSTATION 17.3

13 Qer 22:13 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Ferizaj

Laptop Dell WorkStation i7Proffesional

320 EUR

23 Pri 13:39 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

DELL CORE I5 500GB 4 RAM MODEL IRI GENERATA E 2

150 EUR

21 Mar 14:46 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Laptop Dell - Precision 5520 Mobile Workstation

1 700 EUR

29 Shk 19:25 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Mitrovicë

Dell i7 gen 6 12 ram 500 ssd 4 gb amd

650 EUR

26 Jan 20:14 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Malishevë

Llaptop Dell Procesion

210 EUR

03 Dhj 13:28 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

DELL XPS 15”- Intel i7-4K-Touch-Nvidia Quadro

650 EUR

28 Sht 23:25 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Lloptop workstation Dell precision

380 EUR

19 Sht 14:40 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Viti

dell precision 5520

361 EUR

09 Korr 09:05 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Pejë

Dell Precision M6800

690 EUR Price Reduced

27 Qer 10:54 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Vushtrri

Shitet Llaptopi

95 EUR

27 Pri 14:02 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Laptop

500 EUR

24 Nën 12:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Shesh Raketac futbol per femija!

20 EUR

15 Pri 19:47 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Ndrroj Llaptopin me iphon 616gb ose 6s

170 EUR

11 Pri 12:18 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Baj Ndrrim me iphon 6 16gb ose 6s

11 Pri 12:18 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Baj Ndrrim me iphon 6 16gb ose 6s

30 Mar 20:47 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Shiten Per Pjese

27 Mar 15:33 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Shitet laptopi Dell

200 EUR

08 Mar 20:43 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Shes Llaptop Dell

70 EUR

26 Shk 19:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

laptop

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Precision | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione