Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Vostro Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Vostro | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Maj 22:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Shitet laptop Dell si i ri 14 inq 2023 vostro

280 EUR

04 Maj 02:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Laptop Dell i3-1215U(Gjenerata e 12-te)

450 EUR

25 Pri 00:30 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Laptop Dell

550 EUR

25 Mar 22:01 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Kastriot

Laptop DELL

15 Shk 10:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell Laptop

300 EUR

21 Nën 21:33 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Ferizaj

Dell Vostro 3500 15.6"

70 EUR Price Reduced

04 Gush 05:58 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Laptop ne shitje!

550 EUR

04 Gush 05:58 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Laptop ne shitje!

550 EUR

24 Maj 08:54 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell vostro 15 11 -th Generation

485 EUR Price Reduced

20 Mar 11:44 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell Vostro 5581

650 EUR

17 Mar 19:42 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Lipjan

Laptop /6 GB-RAM /600 GB ,Gjendje super t'mir

95 EUR

21 Shk 11:57 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

DELL

450 EUR

21 Shk 08:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

DELL Vostro

410 EUR

21 Shk 08:49 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

DELL

410 EUR

12 Shk 14:03 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Mitrovicë

Laptop dell

500 EUR

25 Jan 02:33 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Mitrovicë

Diellon

450 EUR

17 Dhj 22:45 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prizren

Dell vostro 3580 i7-gen 8th

450 EUR

10 Dhj 13:00 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prizren

DELL Laptop

22 Sht 21:37 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

(I RI) Dell Vostro 16GB RAM, 512 SSD, 15.6

610 EUR Price Reduced

25 Korr 09:31 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Viti

Loptop

50 EUR

22 Korr 13:08 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Viti

Laptop dell vostro

75 EUR

01 Korr 20:46 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell 12.5 inch i5gen4.8gb ram128ssd,rreth3-4h bateryn

135 EUR Price Reduced

18 Pri 01:19 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prizren

Laptop Dell, Intel i5

200 EUR

16 Pri 10:45 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell Vostro 3558, i5-5200U, SSD Samsung: 250 GB, Mem 8 GB

250 EUR

15 Pri 12:46 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prizren

Laptop Dell, Intel i5

200 EUR

30 Mar 16:09 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Viti

Shitet laptop

28 Shk 19:57 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Mitrovicë

Dell i5 gen 11 8 ram 500 ssd

580 EUR

03 Shk 11:22 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Shtime

Dell Vostro 36 muj garancion intel Core i5-1135G7

580 EUR Price Reduced

02 Shk 23:29 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell Vostro 5502 15.6” FHD Intel Core i5-1135G7

14 Dhj 14:41 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Sony 3 80 e

80 EUR

13 Tet 08:29 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Besianë

Shitet: Laptop Dell Vostro 3583

12 Tet 10:24 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell Core I5

165 EUR

21 Sht 21:17 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Mitrovicë

Laptop Dell

100 EUR

14 Maj 12:00 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Mitrovicë

Dell i5 gen 5 8 ram 256 ssd 13.3 inq

290 EUR Price Reduced

28 Pri 16:31 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Ferizaj

Llaptop Dell Vostro

75 EUR

25 Shk 20:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

DELL laptop

80 EUR

22 Shk 16:52 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prizren

Laptop Dell 220€ 4 or baterin e man

220 EUR

26 Jan 02:15 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Skenderaj

Llaptop Dell

95 EUR

05 Nën 21:48 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Pejë

Dell I5, RAM 4, HD1000GB

120 EUR

31 Tet 10:49 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prizren

Dell

31 Tet 10:40 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell

31 Tet 10:39 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Gjakovë

Dell

26 Gush 12:43 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Mitrovicë

Acer v 17 inq i7 gen 6 quadcore 16 ram 256 4 gb nv

590 EUR

28 Mar 18:43 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prizren

Laptop Dell shitet

85 EUR

13 Dhj 17:09 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Gjakovë

laptop dell vostro boj ndrim me kompjuter

60 EUR Price Reduced

21 Qer 03:19 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Gjakovë

shes laptopin dell vostro boj ndrim me motorr

120 EUR

22 Shk 11:25 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell i7 280 euro

280 EUR Price Reduced

13 Nën 16:43 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Vostro  ·  Prishtinë

Dell Vostro 3750 i5 2.30GHz, 16 GB Ram, 1TB HDD

259 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Vostro | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione