Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Të gjitha në Kosovë

B50 , 32
G505s , 17
G550 , 13
G570 , 12
IdeaPad , 320
Legion , 104
Model Tjeter , 952
R500 , 3
T60 , 11
t61 , 3
Thinkpad , 588
Yoga , 58

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:26 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Prishtinë

Lenovo ThinkPad T14, i7-1185G7, 32 GB DDR4, 1 TB ssd NVMe

780 EUR

Sot 22:19 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Legion  ·  Gjilan

Qante Lenovo 17” - Legion Active

59 EUR Price Reduced

Sot 08:49 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Lenovo Thinkbook 14 G3 ACL

360 EUR

Sot 08:49 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Gjakovë

Lenovo ThinkPad E14 G5 (NEW Pako)

590 EUR

Sot 08:49 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Gjakovë

Lenovo ThinkBook 14 G4 Ryzen 5 - 5625U/ Ram 16GB/NVMe 1 TB

390 EUR

Sot 08:17 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

LENOVO I5 GENERAT10/512SSD/16GB RAM

330 EUR

Sot 08:17 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo i5 Generata10/16 ram/256ssd

330 EUR

Sot 08:17 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo E15/i5 Generata12/16 ram/512 ssd

470 EUR

Sot 08:17 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo t14s/16gb ram/256ssd/i5 Gen11th

369 EUR

Dje 22:19 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Prishtinë

Lenovo X1 Carbon Business

Dje 15:33 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

��LENOVO I5 GEN8/16 GB Ram/256 Ssd/249 Euro

249 EUR

Dje 15:33 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

��LENOVO I5 GEN10/16GB Ram/512 Ssd/320Euro

320 EUR

Dje 15:33 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

��LENOVO I5 GEN12/16GB Ram/512 Ssd/385Euro

385 EUR

Dje 15:33 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

LENOVO I5 GEN10/16GB RAM/512SSD/330EURO��

330 EUR

Dje 15:33 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

��LENOVO I5 GEN11/16GB RAM/512SSD/369EURO��

369 EUR

Dje 13:42 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Prishtinë

think ped

550 EUR

Dje 13:41 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Prishtinë

corei5 v pro

550 EUR

17 Korr 14:26 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Fushë Kosovë

Lenovo Laptop

90 EUR

17 Korr 14:24 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Gjilan

Lenovo IdeaPad i7

15 Korr 11:24 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Gjilan

Laptop Lenovo Yoga 370

250 EUR

15 Korr 08:24 Shitore Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

tastatur per lenovo w510

20 EUR

Online Shitësit të Besuar
14 Korr 13:32 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Lenovo Laptop

230 EUR

14 Korr 11:46 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

LAPTOPA MODELE TE REJA DHE ME GARANCION

14 Korr 11:45 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

�� Lenovo i5 generata8 Tach scren 8ram/256 ssd��

249 EUR

14 Korr 11:45 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

�� lenovo i5 gjenerata 10/16 ram/256 ssd��

330 EUR

14 Korr 11:45 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

�� Lenovo i5 Generata 11/16 ram/256gb ssd��

369 EUR

14 Korr 11:43 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Ferizaj

Lenovo ThinkPad T420/i5/8gb/320hdd

200 EUR Price Reduced

12 Korr 08:31 Shitore Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Leonovo amd a9

170 EUR

Shitësit të Besuar
11 Korr 12:42 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Lenovo T14 Gen 2

650 EUR

11 Korr 11:02 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Prishtinë

Lenovo Thinkpad Yoga L13 i3 10110U 8gb 128gb

280 EUR

11 Korr 09:07 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Ferizaj

Lenovo i5-7th/ 17.3"HD+ BV LED/ 128 SSD +1TB/8 Ram NEW!! Me

280 EUR

10 Korr 14:58 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Legion  ·  Gjilan

Qante Lenovo 17” - Legion Active

69 EUR

09 Korr 22:21 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Laptopi Lenovo

150 EUR

08 Korr 22:16 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo thinkpad x201s i7

100 EUR

08 Korr 16:54 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lenovo 15IN, 2GB RAM, 250GB hdd. Windows 7

45 EUR

08 Korr 15:56 Laptop/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Ferizaj

Lenovo 15IN, 3GB RAM, 120GB hdd. Windows 7

55 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione