Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo IdeaPad Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo IdeaPad | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Maj 13:25 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Gjilan

Lenovo IdeaPad U510 i7

120 EUR

Online Shitësit të Besuar
19 Maj 08:34 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Ferizaj

Lenovo i5-7th/ 17.3"HD+ BV LED/ 128 SSD +1TB/8 Ram NEW!! Me

280 EUR

15 Maj 23:11 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Gjakovë

Lenovo Ideapad Gaming 3

700 EUR

09 Maj 23:04 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Gjilan

Laptop Gaming

750 EUR

19 Pri 22:50 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo Ideapad Gjenerata 8

250 EUR

19 Pri 21:33 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo Ideapad 320s, i7 gen7

150 EUR Price Reduced

05 Pri 23:24 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Lipjan

Shitet laptopi LENOVO

450 EUR

27 Mar 16:03 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo IdeaPad Gaming 3

355 EUR

23 Mar 23:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Ferizaj

Lenovo Gaming

750 EUR

21 Mar 19:52 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Fushë Kosovë

SHITET LLAPTOPI

350 EUR

18 Mar 16:50 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prizren

Shitet Laptop Ideapad 3

850 EUR

22 Shk 16:37 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo, ideapad 3 (14”)

420 EUR

14 Shk 18:30 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Ferizaj

Lenovo i7/17.3" FHD/ 500 SSD/ 16 Ram/ 2 GB Grafik

460 EUR

04 Shk 23:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo IdeaPad 530S

31 Jan 16:20 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo ideapad 3

280 EUR

26 Jan 23:46 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming

700 EUR

23 Jan 01:03 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Shitet Llaptopi Lenovo ideapad gaming

1 100 EUR

17 Jan 18:01 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prizren

Shitet i5 gen8-8265U 256SSD 8gb ram

200 EUR

16 Jan 21:54 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Llaptop Lenovo ryzen 7

350 EUR Price Reduced

11 Dhj 16:41 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo Ideapad 3 Gaming

540 EUR

11 Dhj 09:44 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo Idepad Gaming 3 15IHU6

650 EUR

05 Dhj 11:33 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Lipjan

Lenovo Ideapad i3 gjen 5

160 EUR

21 Nën 12:40 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Kastriot

Lenovo Miix

110 EUR

17 Nën 12:59 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Shes Llaptop LENOVO IDEAPAD 3

400 EUR

14 Nën 15:43 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Rahovec

Lenovo

580 EUR Price Reduced

09 Nën 18:34 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Viti

Shitet Laptopi Lenovo I Ri

380 EUR

09 Nën 17:41 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Fushë Kosovë

Lenovo IdeaPad 3 14ITL6

350 EUR

25 Tet 11:36 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Pejë

Laptop Lenovo IdeaPad 3

650 EUR

24 Tet 13:28 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

[SHES] Lenovo IdeaPad Gaming 3 Laptop

550 EUR

27 Sht 21:01 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Shitet ideapad gaming 3 15iah7

800 EUR

22 Sht 10:30 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Shitet Laptop Lenovo ideapadGAMING 3 15ARH05

570 EUR

07 Sht 18:37 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo Ideapad AMD a4, 4GB ram, 128GB SSD

250 EUR

06 Sht 22:14 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo

500 EUR

02 Sht 12:41 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Fushë Kosovë

Laptop LENOVO IdeaPad

185 EUR

24 Gush 08:09 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo Ideapad Gaming 3

880 EUR

20 Gush 11:33 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Kaçanik

Lenovo IdeaPad Flex 5

220 EUR Price Reduced

05 Gush 22:17 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Laptop Ideapad Gaming 3

300 EUR

17 Korr 09:05 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Gjilan

Lenovo Ideapad 11th Gen

460 EUR

16 Korr 22:25 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Gjilan

Lenovo Ideapad

440 EUR

13 Korr 09:40 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Gjilan

Lenovo Ideapad

460 EUR

06 Korr 19:19 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Rahovec

Lenovo ideapad Gaming

630 EUR Price Reduced

22 Qer 08:55 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Pejë

Shitet laptopi Lenovo

380 EUR

19 Qer 20:51 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Therandë

Laptop Lenovo Ideapad Gaming 3

750 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo IdeaPad | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione