Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Qer 14:16 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Lenovo T450

180 EUR

11 Qer 10:46 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo T540P

105 EUR Price Reduced

11 Qer 10:45 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

X1 Carbon i7 Gen5

125 EUR Price Reduced

11 Qer 09:14 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Lenovo

220 EUR

10 Qer 05:38 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Lap Topi Lenovo

250 EUR

10 Qer 05:28 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Lap Topi Lenovo 15.6

250 EUR

08 Qer 15:33 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Laptopi Lenovo 100€

100 EUR

07 Qer 15:45 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Laptopi 100€

100 EUR

03 Qer 20:48 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Laptop Lenovo G50-70

160 EUR

30 Maj 21:37 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Leonovo amd a9

170 EUR

Shitësit të Besuar
29 Maj 18:47 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo Legion 5 RTX 4070 Ryzen 7

1 550 EUR

24 Maj 13:49 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

lenovo thinkpad I7

150 EUR

20 Maj 19:09 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

lenovo thing paid I5 gen 8

220 EUR

20 Maj 18:31 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo ThinkPad

400 EUR

16 Maj 10:43 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Lenovo Thinkpad T520

100 EUR

15 Maj 11:31 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Lenovo i5 gen7

220 EUR

01 Maj 10:43 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo Thinkpad T470s i5/7th/20GB/256

170 EUR

25 Pri 09:04 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Lenovo T410

219 EUR

21 Pri 20:08 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo P50 Me Shumic

250 EUR

21 Pri 07:58 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

L’apriori lenovo

220 EUR

19 Pri 23:33 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop

75 EUR

13 Pri 20:46 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Llaptop Lenovo Legion 5 - Gaming

770 EUR

13 Pri 12:23 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo X220

70 EUR

05 Pri 21:36 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo ne shitje

550 EUR

04 Pri 12:46 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Lenovo Legion 5, Llaptop 15.6 dhe 17 Inch

850 EUR Price Reduced

03 Pri 14:09 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes Laptop Lenovo Ne gjendje perfekte

50 EUR

02 Pri 05:46 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo IdeaPad Gaming 3

355 EUR

01 Pri 13:38 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

llaptop

180 EUR

25 Mar 14:39 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Lenovo G15 V2 8GB / 256 GB windows 11

230 EUR

21 Mar 21:40 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Legion 5 i7/10750H/16GB/512GB/144Hz

800 EUR

20 Mar 01:15 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3

830 EUR

19 Mar 09:55 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lenovo i7 gen6

260 EUR

13 Mar 09:51 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Lenovo G15 V2 windows 11

260 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione