Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Laptop & Notebook të ri dhe të përdorur në shitje

Acer , 1650
Apple , 1
Apple , 2072
Apple , 5
Asus , 1202
Dell , 1
Dell , 1431
Lenovo , 1932
Lenovo , 1
Toshiba , 562
Compaq , 193
LG , 8
Samsung , 240
Panasonic , 1
Samsung , 1
Sony , 291

Laptop dhe Notebook të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej laptop të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com.


Kërko shpallje për Laptop të ri dhe të përdorur të markave Acer, Apple, Toshiba, HP, Lenovo, Dell, Samsung, Sony dhe marka tjera të laptopëve në MerrJep.com. Blej laptop të ndryshëm me çmimet më të volitshme në treg nga komoditeti i shtëpisë suaj vetëm në MerrJep.com.


Sot 10:11 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Matebook X Pro huawei

590 EUR Price Reduced

Dje 23:34 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Llaptop

Dje 23:12 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Surface 9 PRO (NEW)

830 EUR

Dje 21:17 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP i7 /14" HD/ 300 GB HDD/ 4GB Ram/ NVIDIA

120 EUR

Dje 20:32 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Dell XPS 9500 i9

1 200 EUR

Dje 19:16 Lap Top/Notebook , Prizren

Compaq mini 700

90 EUR

Dje 16:54 Lap Top/Notebook , Prizren

Toshiba 15.6" Core2Duo 4gb ram 128 ssd

65 EUR

Dje 16:47 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP ELITEBOOK 840 G3

170 EUR

Dje 16:47 Lap Top/Notebook , Ferizaj

SIEMENS FUJITSU LIFEBOOK

170 EUR

Dje 16:46 Lap Top/Notebook , Ferizaj

LENOVO G50-80

160 EUR

Dje 16:44 Lap Top/Notebook , Gjilan

Laptop Lenovo

450 EUR

Dje 16:42 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop DELL

190 EUR

Dje 15:53 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro Retina 2015 i5 8Ram

359 EUR

Dje 15:53 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook 2016 i ri 12.inch 250 Ssd 8 Ram

450 EUR

Dje 15:53 Lap Top/Notebook , Prishtinë

SURFACE BOOK i5 GEN 6 TOUCH SCREN

390 EUR

Dje 15:36 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop

350 EUR Price Reduced

Dje 15:35 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop

350 EUR Price Reduced

Dje 15:19 Lap Top/Notebook , Ferizaj

HP ELITEBOOK 8470P

110 EUR

Jeni duke kërkuar për laptop të ri apo të përdorur? Platforma MerrJep.com iu ofron zgjedhje të madhe të laptopëve të ri dhe të përdorur të markave dhe modeleve të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.


Laptop të ri dhe të përdorur në shitje


Eksploro gamën e gjerë të laptopëve që MerrJep.com ofron. Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e laptopëve të ri dhe të përdorur nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Shiko shpalljet për shitjen dhe blerjen e laptopëve të ri dhe të përdorur dhe gjej markat më të njohura të laptopëve si Acer, Apple, Toshiba, HP, Lenovo, Dell, Samsung, Sony dhe shumë marka tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Blej dhe shit laptop të ri dhe të përdorura në MerrJep.com


Gjeni ofertat më të mira për laptop të ri dhe të përdorur të markave Acer, Apple, Toshiba, HP, Lenovo, Dell, Samsung, Sony dhe shumë të tjerë dhe zgjedh ofertën më të mirë për laptopin ideal për ju.


Nëse keni laptop të ri dhe të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për laptop dhe gjej blerësin potencial në mesin e 10.454 shpalljeve për laptop të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione