Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gaming - Lap Top/Notebook Të gjitha në Kosovë

Lenovo , 181
Asus , 155
Acer , 92
Dell , 62
Apple , 29
Toshiba , 11
Compaq , 2
Samsung , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gaming , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gaming Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 22:59 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Mitrovicë

Laptop Gaming acer aspire vx15

300 EUR

23 Maj 14:12 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Prishtinë

Gaming Laptop ROG Strix G16��RTX 4070

1 499 EUR Price Reduced

23 Maj 11:24 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Prishtinë

ASUS ROG Strix G17 ��

1 700 EUR Price Reduced

15 Maj 23:13 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Gaming Laptop Acer Nitro 5

400 EUR

15 Maj 23:11 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Gjakovë

Lenovo Ideapad Gaming 3

700 EUR

15 Maj 23:11 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Hp Victus 16 Gaming laptop

500 EUR

15 Maj 22:28 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Hp Omen Gaming laptop

500 EUR

15 Maj 22:04 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

HP Pavilion Gaming Laptop 15

450 EUR

15 Maj 12:52 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop HP OMEN 17'3"

380 EUR Price Reduced

13 Maj 20:58 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop Asus ROG Gaming

670 EUR

13 Maj 13:29 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Legion  ·  Prizren

Lenovo Legion 5 RTX 2060 16GB RAM Ryzen 5

679 EUR

13 Maj 11:43 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Legion  ·  Prishtinë

Laptop Lenovo Legion Gaming

650 EUR

09 Maj 23:04 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Gjilan

Laptop Gaming

750 EUR

06 Maj 01:54 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Legion  ·  Ferizaj

Shitet Laptopi Lenovo Legion 5P Gaming

850 EUR

01 Maj 10:43 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo Thinkpad T470s i5/7th/20GB/256

170 EUR

30 Pri 21:42 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Prishtinë

Gaming Laptop / i5-12450H / RTX 3050

500 EUR

25 Pri 23:20 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Captiva Gaming Laptop

570 EUR

25 Pri 18:38 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Prishtinë

Laptop MSI Titan GT77 HX

3 950 EUR Price Reduced

22 Pri 11:34 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Captiva Gaming Laptop

570 EUR

20 Pri 23:42 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop-Asus tuf gaming

450 EUR

20 Pri 17:05 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus Rog Strix G17

1 700 EUR

14 Pri 14:47 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Prizren

NEW MSI GF66 Katana

300 EUR

13 Pri 20:46 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Llaptop Lenovo Legion 5 - Gaming

770 EUR

06 Pri 15:38 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

ASUS TUF F15 Gaming, i ri

800 EUR

04 Pri 04:20 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Asus gaming Laptop

1 EUR

02 Pri 05:46 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo IdeaPad Gaming 3

355 EUR

30 Mar 01:26 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Prishtinë

Gaming Laptop MSI RTX 2060

900 EUR

28 Mar 17:17 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Ferizaj

Laptop Gaming

1 200 EUR

27 Mar 16:03 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Lenovo IdeaPad Gaming 3

355 EUR

23 Mar 23:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Ferizaj

Lenovo Gaming

750 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gaming | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione