Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Kosovë

EeePC , 1
Medion , 1
Model Tjeter , 145
N102S 10.1 , 17
n150 plus , 5
N210 , 22
np 350e , 7
Q530 , 1
R530 , 7
R580 , 1
R719 , 4
RF711 , 2
RV515 , 6
Ultrabook , 20

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:15 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

laptop samsung

1 EUR

16 Pri 11:40 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Galaxy Book  ·  Prishtinë

Samsung

550 EUR

16 Pri 10:21 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Galaxy Book  ·  Prishtinë

Samsung

550 EUR

11 Pri 23:12 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Galaxy Book  ·  Prishtinë

Galaxy tab S8 plus

650 EUR

10 Pri 20:53 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Galaxy Book  ·  Prishtinë

Galaxy tab S8 ultra

400 EUR

10 Pri 00:30 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Llaptop Samsung Chrome 500c sikur i ri��

165 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
03 Pri 20:57 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung

650 EUR

02 Pri 05:41 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Galaxy Book  ·  Prishtinë

Samsung

500 EUR

31 Mar 12:04 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung

650 EUR

30 Mar 19:08 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung

600 EUR

15 Sht 22:44 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Mini samsung 4 or e mban baterin

60 EUR

11 Sht 14:11 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

044811849

22 Qer 17:21 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  n150 plus  ·  Fushë Kosovë

Samung N150 Plus

75 EUR

22 Qer 17:15 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  n150 plus  ·  Fushë Kosovë

SAMSUNG N150 PLUS

80 EUR

28 Maj 16:01 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Laptop

300 EUR

27 Pri 00:51 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

samsung laptop

350 EUR

24 Pri 13:59 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

160 EUR

01 Mar 19:05 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Llaptop Samsung

60 EUR

25 Shk 13:59 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Laptop Samsung

60 EUR

12 Jan 22:26 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Lloptop

150 EUR

13 Dhj 06:46 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

llaptop

135 EUR Price Reduced

10 Dhj 10:22 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Adapter Laptopi SAMSUNG 19V 4.7A 90W

16 EUR

15 Nën 00:01 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Laptop samsung core i5-3317U @ 1.70 Ghz

140 EUR

11 Nën 19:41 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

llaptop samsung

100 EUR

26 Gush 13:37 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Loptop samsung

70 EUR

26 Gush 13:28 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

loptop

70 EUR

11 Gush 19:06 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Samsung RC 530

24 Korr 18:21 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Ultrabook  ·  Besianë

Llaptop SAMSUNG UltraBook

90 EUR

24 Korr 15:20 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Ultrabook  ·  Besianë

Shitet Llaptopi Samsung

80 EUR

12 Korr 14:24 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Samsung Nc110

80 EUR Price Reduced

05 Korr 09:05 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Samsung N510

90 EUR

23 Qer 01:12 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

LAPTOP SAMSUNG

22 Qer 11:45 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

LAPTOP SAMSUNG

11 Pri 17:24 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Samsung NC10 plus

75 EUR Price Reduced

11 Pri 17:23 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Samsung NC10

75 EUR Price Reduced

04 Pri 17:40 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Samsung laptop Iri pa perdor ngjendje perfekte komplet me ad

140 EUR

01 Pri 23:23 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shitet

160 EUR

04 Mar 00:02 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  N102S 10.1  ·  Besianë

Laptop samsung N102 Slim

150 EUR

21 Shk 23:06 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Galaxy Book  ·  Besianë

Llaptop

65 EUR

31 Jan 14:15 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop Samsung

189 EUR

30 Jan 11:19 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung i3

150 EUR

30 Jan 11:18 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop Samsung

150 EUR

19 Jan 21:33 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Samsung

120 EUR

13 Dhj 17:53 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shesh Laptopin

60 EUR

12 Dhj 22:10 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Samsung Core i7 Gen 3 17.3 inch ��������

180 EUR

26 Nën 11:46 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shitet llaptopi samsung

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione