Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Lap Top/Notebook | Samsung | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:32 Lap Top/Notebook , Gjilan

Laptop 15.6 inq

55 EUR Price Reduced

23 Mar 07:12 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Samsung

200 EUR

01 Mar 19:05 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Llaptop Samsung

60 EUR

25 Shk 13:59 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Laptop Samsung

60 EUR

12 Jan 22:26 Lap Top/Notebook , Rahovec

Lloptop

150 EUR

13 Dhj 06:46 Lap Top/Notebook , Ferizaj

llaptop

135 EUR Price Reduced

15 Nën 00:01 Lap Top/Notebook , Rahovec

Laptop samsung core i5-3317U @ 1.70 Ghz

140 EUR

11 Nën 19:41 Lap Top/Notebook , Pejë

llaptop samsung

100 EUR

26 Gush 13:37 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Loptop samsung

70 EUR

26 Gush 13:28 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

loptop

70 EUR

12 Korr 14:24 Lap Top/Notebook , Lipjan

Samsung Nc110

80 EUR Price Reduced

05 Korr 09:05 Lap Top/Notebook , Lipjan

Samsung N510

90 EUR

23 Qer 01:12 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

LAPTOP SAMSUNG

22 Qer 11:45 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

LAPTOP SAMSUNG

11 Pri 17:24 Lap Top/Notebook , Lipjan

Samsung NC10 plus

75 EUR Price Reduced

11 Pri 17:23 Lap Top/Notebook , Lipjan

Samsung NC10

75 EUR Price Reduced

01 Pri 23:23 Lap Top/Notebook , Skenderaj

Shitet

160 EUR

31 Jan 14:15 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop Samsung

189 EUR

30 Jan 11:19 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Samsung i3

150 EUR

19 Jan 21:33 Lap Top/Notebook , Gjilan

Samsung

120 EUR

13 Dhj 17:53 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Shesh Laptopin

60 EUR

22 Nën 11:16 Lap Top/Notebook , Skenderaj

Lloptop samsung

220 EUR

12 Nën 05:34 Lap Top/Notebook , Kastriot

Laptop Samsung

80 EUR

04 Nën 05:02 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Shes llaptop Samsung

01 Nën 21:35 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Shes llaptop Samsung

70 EUR

01 Nën 20:30 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Llaptap

27 Tet 21:23 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Shes Tablet

8 EUR

12 Tet 02:10 Lap Top/Notebook , Gjilan

Samsung 900X3C

330 EUR

08 Sht 10:53 Lap Top/Notebook , Prizren

Laptop Samsung gjendje te rregullt

80 EUR

17 Gush 12:02 Lap Top/Notebook , Besianë

Shitet urgjent

200 EUR

31 Korr 11:27 Lap Top/Notebook , Fushë Kosovë

Laptop samsung

150 EUR

01 Qer 18:13 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Samsung i7/4gb ram /500 hdd/

160 EUR Price Reduced

05 Maj 17:29 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Laptop Samsung i5

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione