Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Të gjitha në Kosovë

Vaio , 216
VPCF11M1E , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Sony | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Pri 16:23 Shitore Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Sony vaio 512 memori ssd

220 EUR

Shitësit të Besuar
31 Dhj 09:42 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

laptop ne shitje!

200 EUR Price Reduced

10 Tet 15:48 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Sony - Playstation 4 pro !

280 EUR

30 Sht 14:44 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

Laptop vaio

160 EUR

31 Gush 18:53 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Për pjesë

10 EUR

09 Gush 15:34 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Llaptop

03 Gush 19:45 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Sony Vaio SVE171C11M 17" Core i3 HDD 750 GB - 8 GB ram

190 EUR

03 Gush 07:04 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Sony Vaio SVE171C11M 17" Core i3 2.2 GHz

190 EUR

15 Qer 05:43 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet

122 EUR

22 Pri 14:01 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shitet laptopi siemens

55 EUR

18 Mar 21:44 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Sony Viao 16.4ekrani

170 EUR

10 Mar 17:24 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shitet llaptopi

65 EUR

09 Mar 11:33 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

i5 Laptop

120 EUR

07 Mar 18:08 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

i5 Laptop

120 EUR

01 Mar 16:08 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Shitet laptop

120 EUR

28 Shk 04:50 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Laptop

130 EUR

28 Shk 04:46 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Laptop

130 EUR

27 Shk 20:57 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Laptop si i rri

125 EUR

23 Shk 19:52 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prishtinë

URGJENT - Sony Vaio Duo 13”

350 EUR

24 Jan 16:49 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Sony vaio dhe dell per pjes

31 Dhj 20:37 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Shitet Laptopi

31 Dhj 20:26 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Shitet Laptop

170 EUR

27 Dhj 20:18 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Laptop

170 EUR

15 Dhj 07:14 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Lipjan

Laptop SONY Core i5 4-RAM / Bateria i bon

98 EUR

11 Dhj 19:12 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Pejë

Sony Vaio Llaptop

80 EUR Price Reduced

04 Dhj 20:58 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Pejë

Sont Vaio Llaptop

100 EUR

05 Nën 16:52 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Fushë Kosovë

Sony VAIO i5, RAM 6GB, HDD 642GB

180 EUR

05 Nën 00:21 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Gjilan

Sony Vaoi

122 EUR Price Reduced

20 Tet 23:37 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Xbox 360

220 EUR

26 Sht 17:38 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Gjilan

Shitet Sony VAIO

110 EUR

17 Sht 11:38 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ps4 slim

265 EUR

11 Sht 01:15 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Ferizaj

Llaptop SONY

100 EUR

29 Gush 20:43 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shes lloptopin

21 Gush 00:06 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Lipjan

Sony Vaio

100 EUR

15 Gush 19:20 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Soni 3

100 EUR

05 Korr 09:05 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Lipjan

Sony Vaio

100 EUR

28 Qer 21:03 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Laptop

115 EUR

28 Qer 17:22 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Pejë

Laptop Sony Core i5

150 EUR

18 Qer 13:06 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Mitrovicë

LAPTOP SONY

04 Qer 21:35 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Gjilan

Shitet Llaptopi Sony Vaio i5

170 EUR

03 Qer 23:50 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Prizren

Sony llaptop 4gb ram 120 ssd card i3 Intel core

150 EUR

02 Qer 23:27 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Gjilan

Shitet Lloptopi Sony VAIO i5

180 EUR

31 Maj 23:16 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Ferizaj

Laptop Sony

130 EUR

24 Maj 06:15 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  VPCF11M1E  ·  Rahovec

shiten

250 EUR

24 Maj 00:55 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  VPCF11M1E  ·  Rahovec

shitet

250 EUR

09 Pri 10:27 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet laptopi

70 EUR

09 Pri 10:23 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet Laptopi Sony

06 Pri 23:21 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet Laptopi

80 EUR

27 Mar 12:59 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Ferizaj

Shitet Sony Vaio Ne Gjendje Te Rregullt

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Sony | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione