Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Sony Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Pri 16:23 Shitore Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Sony vaio 512 memori ssd

220 EUR

Shitësit të Besuar
31 Dhj 09:42 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

laptop ne shitje!

200 EUR Price Reduced

10 Tet 15:48 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Sony - Playstation 4 pro !

280 EUR

31 Gush 18:53 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Për pjesë

10 EUR

09 Gush 15:34 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Llaptop

15 Qer 05:43 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet

122 EUR

22 Pri 14:01 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shitet laptopi siemens

55 EUR

18 Mar 21:44 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Sony Viao 16.4ekrani

170 EUR

10 Mar 17:24 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shitet llaptopi

65 EUR

24 Jan 16:49 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Sony vaio dhe dell per pjes

20 Tet 23:37 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Xbox 360

220 EUR

17 Sht 11:38 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ps4 slim

265 EUR

29 Gush 20:43 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shes lloptopin

15 Gush 19:20 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Soni 3

100 EUR

28 Qer 21:03 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Laptop

115 EUR

09 Pri 10:27 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet laptopi

70 EUR

09 Pri 10:23 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet Laptopi Sony

06 Pri 23:21 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet Laptopi

80 EUR

21 Shk 10:03 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Deçan

shitet ne gjendje te rregull sony vaio intel b960

130 EUR

28 Jan 12:28 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Sony Vaio 17.3 core i7 gen 2 Full HD 1080 testauren me Leda

200 EUR

06 Tet 21:15 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Laptop Sony

250 EUR

08 Sht 12:02 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

sony playstation 4

150 EUR

06 Sht 09:54 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Laptop sony

350 EUR

17 Korr 19:09 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Llaptopi

140 EUR

03 Mar 10:08 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

I SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA �������� 049134073

140 EUR Price Reduced

16 Shk 22:32 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SONY VAIO 15.6 INCH THUJ SE IRI 4 RAM 500HHD

155 EUR

10 Jan 17:36 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Laptop Sony Viao

70 EUR Price Reduced

23 Tet 15:59 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Soni i3 gen2th 320hardisk 4gb ram me garancion

145 EUR

23 Tet 15:59 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Soni waio i3 gen2th hardisk 320gb 4gb ram

135 EUR

23 Tet 10:21 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Soni waio i3 gen2th hardisk 320gb ram 4gb

135 EUR

03 Tet 21:07 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lloptop

110 EUR

30 Sht 10:55 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lloptop

90 EUR

03 Sht 18:54 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop

149 EUR

31 Gush 12:08 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Lloptop

120 EUR

22 Gush 21:28 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shes lloptop sony 8gb rap

130 EUR

03 Gush 18:22 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shes Laptopin edhe aparatin me qmim te lir

140 EUR

12 Maj 16:21 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Playstation 3 nga zvicra

110 EUR

11 Pri 18:20 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

DELL DHE SONY I5

07 Pri 16:09 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

LAPTOP SONY CORE I5 PA ASNJE GRITH 4RAM 500HDD

170 EUR

19 Mar 14:55 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Sony playstation

60 EUR

15 Mar 14:08 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop Sony

100 EUR Price Reduced

02 Shk 21:16 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Laptop Sony Vaio VPC EB3 E1E

160 EUR

10 Tet 22:06 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Ps4

1 EUR

14 Sht 15:57 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Laptop

140 EUR

04 Sht 23:11 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet loptop

75 EUR

09 Mar 01:41 Laptop/Notebook  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shes laptop i ardhur nga ch

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Sony Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione