Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Kompjuterë (komplet) | Lap Top/Notebook | Toshiba | Satellite

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Toshiba Satellite | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Shk 20:21 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Shes Tastier për Llaptop

30 EUR

13 Jan 09:58 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Llaptop

100 EUR Price Reduced

23 Sht 15:58 Lap Top/Notebook , Viti

TOSHIBA

300 EUR

21 Gush 00:06 Lap Top/Notebook , Lipjan

Toshiba Satellite i3

100 EUR

05 Korr 09:05 Lap Top/Notebook , Lipjan

Toshiba Satellite i3

100 EUR

01 Korr 18:59 Lap Top/Notebook , Lipjan

Toshiba Satellite i3

110 EUR

22 Qer 11:45 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

LAPTOP TOSHIBA

19 Jan 12:36 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Toshiba L850

105 EUR

16 Jan 11:58 Lap Top/Notebook , Rahovec

Toshiba Satellite C850D 15.6”

200 EUR

26 Dhj 17:52 Lap Top/Notebook , Ferizaj

Shitet Toshiba

100 EUR

04 Dhj 19:08 Lap Top/Notebook , Viti

Toshiba Satellite C660

165 EUR

18 Tet 12:04 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop TOSHIBA

240 EUR

06 Tet 20:20 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop

40 EUR Price Reduced

16 Sht 21:47 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop TOSHIBA Dynabook B35/Y

240 EUR

13 Gush 12:23 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Toshiba

160 EUR

21 Korr 10:16 Lap Top/Notebook , Pejë

Toshiba si i ri

230 EUR

15 Maj 10:07 Lap Top/Notebook , Gjakovë

Shitet Toshiba me Touchscreen

230 EUR

18 Pri 10:53 Lap Top/Notebook , Ferizaj

TOSHIBA SATELITE

35 EUR

08 Shk 16:29 Lap Top/Notebook , Gjakovë

↪️TOSHIBA↩️

150 EUR

04 Shk 23:36 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Shes Loptop Toshiba

100 EUR

04 Shk 23:24 Lap Top/Notebook , Besianë

Shes Loptop Toshiba

100 EUR

14 Jan 10:34 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop Toshiba

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Toshiba Satellite | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione