Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Malishevë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 15:44 Kompjutera desktop , Malishevë

Gaming Setup

330 EUR

01 Pri 17:54 Lap Top/Notebook , Malishevë

Laptop dell

220 EUR

30 Mar 14:12 Lap Top/Notebook , Malishevë

Laptop -Acer

220 EUR

13 Mar 14:15 Kompjutera desktop , Malishevë

Imac 21.5-inch

500 EUR

05 Shk 18:33 Lap Top/Notebook , Malishevë

Llap Top

250 EUR

09 Jan 23:38 Lap Top/Notebook , Malishevë

Laptop dell

250 EUR

27 Sht 21:23 Kompjutera desktop , Malishevë

Pc gaming 10 cop

18 000 EUR Price Reduced

04 Gush 19:30 Lap Top/Notebook , Malishevë

Dell 5559

550 EUR

08 Korr 19:46 Tableta , Malishevë

dizne per mercdes c270

99 EUR

03 Korr 17:35 Lap Top/Notebook , Malishevë

Laptop PEAQ

230 EUR

26 Qer 18:41 Lap Top/Notebook , Malishevë

Laptop Peaq

230 EUR

07 Pri 23:11 Lap Top/Notebook , Malishevë

Shitet mini laptop Acer Aspire One

100 EUR

17 Nën 03:28 Kompjutera desktop , Malishevë

shitet pc ryzen 5 2600 16 gb ram

800 EUR

12 Tet 10:22 Lap Top/Notebook , Malishevë

Huawei matebook x pro

850 EUR

21 Sht 22:51 Lap Top/Notebook , Malishevë

Laptop core i5

200 EUR

17 Sht 11:51 Lap Top/Notebook , Malishevë

acer aspire

280 EUR

17 Sht 11:51 Lap Top/Notebook , Malishevë

Acer aspire e15

520 EUR

23 Gush 15:03 Kompjutera desktop , Malishevë

I5gen3

280 EUR

11 Korr 11:04 Kompjutera desktop , Malishevë

Pc gaming

800 EUR Price Reduced

04 Korr 22:13 Kompjutera desktop , Malishevë

Shes Shtepizen Lenovo

60 EUR

20 Maj 21:31 Kompjutera desktop , Malishevë

kompjuter

80 EUR

25 Shk 18:59 Kompjutera desktop , Malishevë

Shes kompjuterin hp

65 EUR

21 Shk 15:34 Lap Top/Notebook , Malishevë

MacBook Pro i5

860 EUR

08 Shk 20:33 Lap Top/Notebook , Malishevë

Laptop Dell

120 EUR

25 Nën 17:55 Kompjutera desktop , Malishevë

Shes pc

50 EUR

11 Nën 22:37 Lap Top/Notebook , Malishevë

She’s play stacjon

49 EUR

16 Tet 16:40 Kompjutera desktop , Malishevë

Sony 4

250 EUR

28 Gush 15:12 Kompjutera desktop , Malishevë

Sony 3

110 EUR

13 Gush 11:37 Lap Top/Notebook , Malishevë

msi

440 EUR

05 Gush 21:06 Lap Top/Notebook , Malishevë

Shes ose ndrrim

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione