Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 21:44
Linku:
Kompjutera desktop , Mitrovicë

25 Pc / i7-8700 2070

750 EUR


Dje 19:20 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Lenovo ThinkPad T400

95 EUR Price Reduced

Dje 12:33 Tableta , Mitrovicë

iPad 10'9 (10 Generation 2022)

700 EUR

Dje 05:25 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Servis per garazha dyer dritare motorra

Dje 00:59 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Shtepiza + Monitor,per pjese,DELL

40 EUR Price Reduced

26 Maj 17:32 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Pc Gaming

1 EUR

26 Maj 17:01 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Kompjuter mini

25 Maj 09:39 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

LAPTOP HP

24 Maj 14:43 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Shitet Gaming PC

100 EUR Price Reduced

24 Maj 14:00 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Dell Precision Tower

24 Maj 10:30 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Hp shtepiz

24 Maj 10:29 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Macbook i7

280 EUR

24 Maj 10:29 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Fujitsu M770

23 Maj 23:56 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Macbook pro m1 16 ram 500 ssd 2020 ne paket

1 100 EUR Price Reduced

23 Maj 23:47 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Shitet Gaming PC / Kompjuter

449 EUR Price Reduced

23 Maj 23:46 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Shitet Gaming PC / Kompjuter

449 EUR Price Reduced

23 Maj 17:02 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shes Lenovo i ardhur nga Finlanda

70 EUR

23 Maj 16:00 Tableta , Mitrovicë

Ipad Pro 12.9 ( 5th generation), M1 chip, 2021

21 Maj 11:48 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shiten Laptopat 6 Copa me defekte te vogla

60 EUR Price Reduced

20 Maj 00:22 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Llaptop Gaming Asus Rog Strix

215 EUR Price Reduced

18 Maj 23:33 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

MacBook Air

200 EUR Price Reduced

17 Maj 01:59 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Lenovo legion 5, monitor 17 inch 240hz

1 250 EUR

16 Maj 13:22 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Macbook Pro M1 & Macbook Air M1 me ICLOUD

1 150 EUR

16 Maj 03:36 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Gaming pc

450 EUR

16 Maj 03:29 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Gaming pc

500 EUR

15 Maj 17:14 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

macbook air m1 8 ram 256ssd 50 cikle

765 EUR Price Reduced

15 Maj 00:28 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Lenovo Legion 5, Llaptop 15.6 dhe 17 Inch

1 050 EUR

14 Maj 21:44
Linku:
Kompjutera desktop , Mitrovicë

25 Pc / i7-8700 2070

750 EUR

14 Maj 14:54 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

14 Maj 11:04 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

HP 620 Gjenerata6 i5 SSD

235 EUR Price Reduced

14 Maj 02:24 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Gaming pc i7-gen8

700 EUR

13 Maj 23:22 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Fujitsu Celsius w570

13 Maj 15:03 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

MacBook Air 13, M1, 16GB RAM, 256GB SSD

750 EUR

12 Maj 15:53 Tableta , Mitrovicë

Eshte shit - Ipad Pro 11inch 2020

850 EUR

12 Maj 10:05 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

HP Pavilion Gaming Laptop 15-dk2110nia

950 EUR

11 Maj 16:20 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Kompjuter Gaming

450 EUR

10 Maj 20:10 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Loptop Lenovo T470s

10 Maj 19:04 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Lenovo L-540

160 EUR

10 Maj 19:03 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Gaming Setup

480 EUR

10 Maj 04:22 Kompjutera desktop , Mitrovicë

shitet pc

600 EUR

10 Maj 01:59 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shes Laptop i5-8250U

250 EUR Price Reduced

07 Maj 15:47 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shes Laptop Dell i5

180 EUR Price Reduced

07 Maj 14:44 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

Shes Laptop i5 4310U

130 EUR Price Reduced

05 Maj 18:41 Lap Top/Notebook , Mitrovicë

lenovo i7 gen 11 16 ram 500 ssd 2021

495 EUR Price Reduced

04 Maj 01:43 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Gaming Pc

600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione