Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuter, laptop dhe tablet në shitje

Kërkoni kompjuter, laptop apo tablet në shitje? Gjeni një gamë të gjerë produktesh, nga kompjuterët e fuqishëm dhe laptopët e avancuar deri te tabletët inovativë të disponueshëm për blerje në Kosovë.

Zbuloni shpalljet për Kompjuter Gaming, Laptop në shitje, iPad në shitje, dhe Tablet në shitje nga brendet HP, Dell, Lenovo, Macbook, Asus, Samsung të përshtatshëm me punën dhe kërkesat tuaja personale.
27 Nën 21:02
Linku:
Kompjutera desktop , Prishtinë

Kompjuter PC (Shtepiza)

450 EUR


Sot 15:08 Lap Top/Notebook , Prishtinë

ASUS ROG Strix G17 ��

1 665 EUR Price Reduced

Sot 14:17 Lap Top/Notebook , Prizren

I3 gen 4 Nvidia 2gb

130 EUR

Sot 14:17 Lap Top/Notebook , Prizren

Lenovo x250 - i5

120 EUR Price Reduced

Sot 14:17 Lap Top/Notebook , Prizren

laptop samsung

1 EUR

Sot 14:03 Kompjutera desktop , Gjakovë

iMac Core i3 21 inch

169 EUR Price Reduced

Sot 14:02 Lap Top/Notebook , Gjakovë

MacBook

95 EUR Price Reduced

Sot 14:01 Lap Top/Notebook , Gjakovë

MacBook Pro Core i7

199 EUR Price Reduced

Sot 14:01 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop EliteBook 874W

130 EUR

Sot 13:50 Lap Top/Notebook , Gjakovë

ACER Core i5 256 SSD

95 EUR Price Reduced

Sot 13:49 Lap Top/Notebook , Malishevë

Lenovo B50-30

65 EUR Price Reduced

Sot 12:32 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Laptop hp ne gjendje te mire pune

55 EUR Price Reduced

Sot 12:11 Lap Top/Notebook , Therandë

DELL i7

180 EUR Price Reduced

Sot 11:56 Lap Top/Notebook , Pejë

Macbook M1 PRO I RI

1 380 EUR

Kompjuter në shitje


Po kërkoni kompjuter në shitje? Mos shikoni më larg se kategoria jonë ekskluzive kushtuar kompjuterave në gjithë Kosovën. Në kategorinë MerrJep kompjutera, ju mund të gjeni një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të modeleve të kompjuterëve Samsung, iMac, HP, Dell, etj.

Pavarësisht nëse jeni në kërkim për kompjuter gaming në shitje, pc gaming në shitje, mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit “Pc në shitje”, apo “kompjutera në shitje” për të parë rezultate të kërkimit që përshtaten me kërkesat tuaja me kërkimin tuaj për kompjutera në shitje Kosovë.

Laptop në shitje në MerrJep


Zbulo një gamë të gjerë të laptopëve në MerrJep. Në kategorine Merrjep laptop, mund të gjeni laptopë të rinj dhe laptop të përdorur, të përshtatshëm për nevojat e tua. Shfleto për markën dhe specifikat e ndryshme, duke gjetur laptopin ideal për punën, studimet, ose laptop gaming në shitje. MerrJep ofron çmime konkurruese dhe mundësi të shumta në shpalljet për laptopa në shitje për t'iu pëlqyer nevojave tuaja.

Tableta dhe iPad të modeleve të fundit


Eksploro një gamë të gjerë të tabletave dhe iPad në MerrJep. Gjej modelet më të fundit dhe ofertat më të mira në shpalljet për iPad në shitje dhe tableta për fëmijë në shitje.

Përdor filtrimet për të gjetur pajisjen që plotëson kriteret e tua për punë, lojëra, apo përdorim përgjithshëm. MerrJep ofron mundësi të shumta dhe çmime të volitshme për këtë kategori. Mjafton të shkruani në kutinë e kërkimit “iPad për fëmijë”, “tablet Samsung në shitje” apo tableta të brendeve të ndryshme për të parë shpallje që përkojnë me interesat tuaja.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione