Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuter - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompjuter,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kompjuter Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 18:26 Kompjutera desktop , Prishtinë

Lenovo PC Kompjuter

100 EUR

Sot 14:44 Tableta , Fushë Kosovë

iPad 5 Generation 128 gb

135 EUR

Sot 02:17 Tableta , Fushë Kosovë

iPad per femije te ndryshem

45 EUR

Sot 02:16 Tableta , Fushë Kosovë

Ipad mini 2

75 EUR

Dje 15:13 Lap Top/Notebook , Prishtinë

ASUS ROG Strix G17 ��

1 850 EUR

27 Sht 13:51 Kompjutera desktop , Prishtinë

PC Kompjuter SHTEPIZ

110 EUR Price Reduced

27 Sht 10:58 Kompjutera desktop , Ferizaj

Alienware Aurora Ryzen Edition

1 350 EUR

27 Sht 09:25 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15" 2018

850 EUR

27 Sht 09:03 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

27 Sht 08:47 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15-inch 2017

570 EUR

27 Sht 07:52 Lap Top/Notebook , Prishtinë

Microsoft Surface Pro 4

250 EUR Price Reduced

27 Sht 07:34 Kompjutera desktop , Lipjan

KOMPJUTER

26 Sht 06:07 Kompjutera desktop , Gjilan

imac 27 inch 1000Giga

160 EUR

26 Sht 04:21 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Laptop MSI Cyborg 15

1 200 EUR Price Reduced

26 Sht 04:21 Lap Top/Notebook , Vushtrri

Laptop MSI Cyborg 15

1 200 EUR Price Reduced

25 Sht 05:15 Kompjutera desktop , Lipjan

Kompjuter

25 Sht 01:49 Kompjutera desktop , Prishtinë

Dell I3 gen 4

85 EUR Price Reduced

24 Sht 22:41 Tableta , Prishtinë

iPad 5th Generation 128 giga

135 EUR

24 Sht 22:13 Kompjutera desktop , Prizren

Kompjuter

40 EUR

24 Sht 21:07 Tableta , Prishtinë

iPad Air 3 (2019) 64 giga

170 EUR

24 Sht 21:06 Tableta , Prishtinë

iPad Air 3 10.5 inch (2019) 64 giga

170 EUR

24 Sht 21:03 Kompjutera desktop , Prishtinë

Kompjutera dy kompjuter ne shitje

200 EUR Price Reduced

23 Sht 16:58 Kompjutera desktop , Prishtinë

Kompjuter Gaming

520 EUR

22 Sht 15:32 Kompjutera desktop , Prizren

kompjuter

750 EUR

21 Sht 05:03 Kompjutera desktop , Prishtinë

PC KOMPLET ��

370 EUR Price Reduced

19 Sht 13:13 Kompjutera desktop , Pejë

kompjuter gaming

430 EUR

19 Sht 13:13 Kompjutera desktop , Pejë

kompjuter gaming

430 EUR

19 Sht 09:29 Kompjutera desktop , Prishtinë

PC dell

50 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompjuter | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione