Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pc gaming - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pc gaming,kategori Kompjuterë (komplet),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pc gaming Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 18:24 Kompjutera desktop , Prizren

Gaming pc

900 EUR

Sot 18:22 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Gaming pc

755 EUR

Sot 17:33 Kompjutera desktop , Mitrovicë

Gaming PC

1 000 EUR

Sot 16:42 Kompjutera desktop , Pejë

Shitet Urgjent Pc GaminG

410 EUR

Sot 15:11 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC

950 EUR

Sot 15:10 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC i7-12700f

1 200 EUR

Sot 15:09 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC

590 EUR

Sot 15:08 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC

800 EUR

Sot 15:08 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC

600 EUR

Sot 15:08 Kompjutera desktop , Ferizaj

Gaming PC

625 EUR

Sot 09:54 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shitet Gaming PC

275 EUR

Sot 07:23 Kompjutera desktop , Prishtinë

Gaming PC set

400 EUR Price Reduced

Sot 06:44 Lap Top/Notebook , Prishtinë

MacBook Pro 15" 2018

765 EUR Price Reduced

Sot 05:29 Kompjutera desktop , Prishtinë

Shes Pc Gaming Komplet

1 100 EUR Price Reduced

Dje 09:57 Kompjutera desktop , Gjilan

Gaming PC i7 6700k -27 inq 144hz

699 EUR Price Reduced

Dje 04:06 Kompjutera desktop , Prishtinë

Gaming PC komplet

1 000 EUR

Dje 00:16 Kompjutera desktop , Prizren

Shitet Gaming pc

650 EUR

01 Tet 00:00 Kompjutera desktop , Prishtinë

Pc gaming Super

550 EUR

01 Tet 00:00 Lap Top/Notebook , Prishtinë

ASUS ROG Strix G17 ��

1 850 EUR

30 Sht 21:28 Kompjutera desktop , Prishtinë

Pc gaming

550 EUR

30 Sht 21:22 Kompjutera desktop , Therandë

Gaming PC

500 EUR

30 Sht 16:17 Kompjutera desktop , Ferizaj

Shes PC komplet!!

2 000 EUR

30 Sht 15:39 Kompjutera desktop , Prishtinë

i5 rtx 3080 32gb ram

1 550 EUR

30 Sht 14:54 Kompjutera desktop , Pejë

SHITET KOMPJUTER / PC

1 500 EUR

30 Sht 09:12 Kompjutera desktop , Lipjan

SHITET GAMING PC

30 Sht 04:14 Kompjutera desktop , Mitrovicë

PC GAMING

850 EUR

30 Sht 03:13 Kompjutera desktop , Lipjan

Shitet gaming pc

30 Sht 02:14 Kompjutera desktop , Gjilan

Gaming Pc

500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pc gaming | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione